Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Temizlik İle İlgili Firmalar

Personel temini temizlik hizmetleri ve halı yıkama hizmeti vermekteyiz.
Apartman merdiven temizliği
Ankara halı kilim tamir ve yıkama merkezi. tecrübeli elemanlarımızla halılarınız ilk günkü gibi temiz ve saglam olacaktır.
İnşaat sonrası temizlik & genel temizlik & ankara halı yıkama & halı yıkama & temizlik şirketi & ankara temizlik şirketi
Müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak, siz değerli Müşterilerimizin sağlıklı ve hijyenik bir ortamda yaşaması için gerekli olan her türlü temizliği uygun bir ücret karşılığı üstün ekipman ve kaliteli malzeme ile yaparak, müşterilerimizin firmamızdan memn
Soyaş Temizlik Kocaeli, ilçeleri ve komşu illerde temizlik hizmeti sunmaktadır...

- Genel temizlik
- Büro,Ev,Villa ve İşyeri Temizliği
- Fabrika - Okul ve Resmi Kurum Temizliği
- Yüksek Bina Dış Cephe ve cam Temizliği
- İn
Firmamız temizlik sektörünün önde gelen markalarının bayiliğini yapmaktadır. Firmamız müşterilerine bu alanda en iyi hizmeti, en hızlı ve doğru bir biçimde sunmayı kendine prensip edinmiştir.
Evlerinizi süsleyen ve de pek de ucuz olmayan ev halılarımız, evde veya bilinçsiz temizleyiciler tarafından uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlık hem de halı kalitesi açısından olumsuz sonuçlar yaratmaktadır.

Evde yapılan silme veya y
Online satış mağazası ve ürün zenginliği ile endüstriyel ve kişisel temizlik ürünlerinde kaliteli ürünlerle göz dolduran ürün portföyümüz ile hizmet ediyoruz.
Işık temizlik ve hizmet müteahhitliği olarak 1999 yılından beri sektörde hizmet vermekteyiz. Firmamız bölgemizin en köklü ve en büyük firmaları çalışmaktadır.

Daima müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen teknik gelişmeleri yakından t
1992 yılından beri Kütahya'da Temizlik sıvıları, temizlik kağıtları ve kağıların kullanılacağı aparatlar, leke çıkartıcı, toz toplama maddesi, yer cilası ve cila sökücü, ıslak ve nemli yer temizleme aparatları, cam temizleme aparatları, çeşitli boylarda teleskopik sırıklar, fırçalar,
Türkiye'nin her yerinden tek numarayla halı yıkama devri başladı. 444 13 14'ü arayarak Türkiye'nin her yerinden sipariş verebilirsiniz.

Türkiye Halı Yıkama Projesi 444 13 14 ortak halı yıkama hattı bir Soulecon Media projesidir.

Daha d
Firmamız 2008 Yılında Antalya'da kurulmuş olup, şimdilik sadece Antalya Merkezde Andızlı Mezarlığı ve Uncalı Mezarlığında hizmet vermektedir.

Siz de bu hizmetler sayesinde sevdiklerinizin kabirlerini makus halinden kurtarıp, inanc
Şirketimiz 2003 yılında İstanbul'da kurulmuş olup Nalburiye, Dekorasyon, Halı Temizleme, Koltuk Temizleme, Yerinde Halı Temizleme, Yerinde Koltuk Temizleme hizmetini siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Hizmetlerimiz en eko
Global Temizlik, kuruluş felsefesi olan yüzde yüz müşteri memnuniyetini kalite, plan, program, iletişim, eğitim prensipleriyle yakalamış; müşterilerine kaliteli hizmetin keyfini yaşatarak kısa sürede büyümüş ve sektörün aranılan isimle
Halı Yıkama, Yerindende Halı Yıkama, HalıFlex Yıkama, El Dokuması - İpek Halı temizleme, Yatak Yıkama, Battaniye Yıkama, Tiyatro - Sinema - Konferans Salonu Temizliği, Tiyatro - Sinema - Konferans, Salonu Koltuk Yıkama, Ev Temizliği, Ofis Temizliği, İnşa
Oğuzhan Plastik ve Kalıp Sanayi, kurucularının plastik kalıp imalatı ve teknolojisi hakkında uzmanlık derecesindeki bilgilerine dayanılarak 1993 yılında Semih Güngör öncülüğünde kurulmuştur.

1996 yılına kadar yurtiçi ve yurt dışındaki müşterilerine kaliteli ve üstün nitelik
Uzmanlık gerektiren "Temizlik Hizmetleri" konusunda yüksek standartlarda hizmet üretir. Hizmet sunduğu kuruluşları stratejik iş ortağı olarak gören "Yükselen Grup" eğitim ve bilginin hizmette fark yarattığına inanarak tüm personelini bu doğrultuda