Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Tekstil İle İlgili Firmalar

Firmamız iş elbiseleri iş kıyafetleri imalatı yapmaktadır ve üretimde ve satışta lider firma.
1992 den bu yana faaliyette olan cennet moda evi bu sektörde en son yenilikleri uygulamaktadır.
İnsan sağlığının, harici kullanımda fayda göreceği tekstil ürünlerinin araştırmasını yapmak, bu ürünleri en yeni teknoloji ile üretimini yapmaktayız.
firmamız 1986 yılından itibaren testil sektöründe faliyet göstermektedir.
Takım Elbise İmalatı
Firmamız Konya'da iplik tesislerinde, straygran iplik, straygran halı ipliği, straygran kumaş ipliği üretimi yapmaktadır.
şantiye çadırları,depo çadırları,yalıtım yorganları,fuar çadırları,ramazan çadırları ile 1978 den beri hizmetinizdeyiz...
29 yıllık bir tecrübe ile teknolojiyi yakalayarak hizmet veren bir yatak firmasıyız. Rahatlığınızın garantisiyiz.
TEKSTİL AKSESUARLARI PAZARLAMASI
Firmamız branda ve çadır sektöründe imalat ve pazarlama yapmaktadır.
İlk yapılma zamanı bilinmeyen çadır, çok eski tarihlerden beri pek çok maksat için kullanıla gelmiş, kurulduğu yere veya sadece kendisine Yurt denilen ev kadar kıymetli bir ihtiyaç malzemesi olup, şekli, rengi, büyüklüğü kıvanç meselesi, Yörük'e yayla, padişaha otağ olmuş güzel bir varlıktır.
perde,çeyiz.halı
Firmamız tenis kortu şantiye çadırı fantüp deprem çadırı gibi konularda faliyet göstermektedir.
Firmamız erkek giyimi sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız nakış sektöründe gergef kasnağını en üst kalitede sunmak için, en son teknoloji ile deneyimini birleştirerek güvenli bir ürünü "en iyiyi en uyguna" misyonuyla sunmaktadır.
Şantiye çadırları,yatakhane yemekhane depo atölye amaçlı çadırlar. halı saha,basketbol,tenis kort,manej çadırları,İmalathane ve depo amaçlı büyük alan çadırları,soguk iklim çadırları,genel afet çadırları,kamp ve izci çadırları,mafsallı ve körüklü güneşlikler,beton yogan ve buhar kür brandaları,havuz ve düz branda imalatı
Risa tekstil iplik kumaş abiye sektöründe toptan satış hizmetleri vermektedir.
Otelinizin Tekstil Merkezine Hoşgeldiniz!, Havlu Grubu, Linen Grubu, Bornoz, Yastık Grubu, Yorgan, El&Yüz Havlusu, Banyo Havlusu, Ayak Havlusu, Bornoz, Çarşaf, Yastık Kılıfı, Havlu Terlik, Masa Örtüsü, Peştamal, Pike Grubu, Battaniye..