Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Makina Sanayii İle İlgili Firmalar

1995 yılından bu yana tutucu takımlar imalatı olarak tezgah mengenesi matkap mengenesi ve sport ve kollu saç makası üretmekteyiz.
Araç üstü ekipman imalatı, itfaiye, kanal açma, karla mücadele, çöp, yol bariyer yıkama ithalatı yapmaktayız.
Firmamız yürüyen silaj makinası imalatı yapmaktadır.
Firmamız anahtar teslimi endüstriyel tesis kuruluşları ve bu tesislerin ihtiyacı ekipman montajlarını yapmaktadır.
Diyaframlı ve pnömatik pompa imalatında Türkiye'nin ilk profesyonel üreticisi ran pompa; 18 adet ana, 54 adet opsiyonel ürün gamıyla, akışkan ve akışkan olmayan transfer sorunlarınıza çözümler üretiyor.
Teleskobik mobil vinçler, katlanır bomlu hiablar, forklift, tır, kamyon, taşımacılık hizmetleri fabrika montaj ve demontajları ve liman hizmetleri vermekteyiz.
Ülkersan makina sizlere tüm teknik malzemelerin satışını, zamanında ve en ucuza yapmak için hazır.
Endüstriyel kilit menteşe ve aks imalatı yapan firmamız iç pazarda olduğu gibi dış pazardada 20 ye yakın ülkeye ihraacat yapmaktadır.
Aktif Kompresör Tazyikli Hava Servisi
Gıda makinaları imalatı, lokum, şeker, pekmez, reçel pişirme ve vakumlama makinaları, mikserler depolama tankları su depoları.
Platik vakum, gövde ve kapı poliüretan kalıbı yapmaktadır
Firmamız bünyesinde bulunan yüksek verimlilikteki CNC ve Otomat (Kayar, Index, Traub) tezgah parkuru ile değerli müşterilerinin her çeşit talaşlı üretim parçalarını; ...
Firmamız cleanvac marka, basınçlı oto yıkama makinası, temizlik makinalarının parakende, toptan satış ve satış sonrası servis hizmetlerini yapmaktadır.
Hertürlü pirinç dökümü maça makinası imalatı kokıl dokum makınası imalatı yapmaktayız.
1985 yılında kurulan pvd ltd. şti. üretim, ithalat ve ihracat yaparak yurtiçi ve yurtdışındaki pek çok sanayi kuruluşuna hizmet vermekte ve istihdam sağlamaktadır.
Deri makinaları imalatı ve her türlü makina parçaları imalatı yapmaktayız.
Kollu bariyer Zincir Bariyer Arac Kapanı Blokaj Rampası Kayar Kapı Otomasyonu Akordion Kapılar Mantar Bariyer Garaj Panelleri
Spor ekipmanları imalatı basketbol potaları, spor malzemeleri konularında faliyet gösteriyoruz.