Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Makina Sanayii İle İlgili Firmalar

1995 yılından bu yana tutucu takımlar imalatı olarak tezgah mengenesi matkap mengenesi ve sport ve kollu saç makası üretmekteyiz.
Araç üstü ekipman imalatı, itfaiye, kanal açma, karla mücadele, çöp, yol bariyer yıkama ithalatı yapmaktayız.
Firmamız yürüyen silaj makinası imalatı yapmaktadır.
Firmamız anahtar teslimi endüstriyel tesis kuruluşları ve bu tesislerin ihtiyacı ekipman montajlarını yapmaktadır.
Diyaframlı ve pnömatik pompa imalatında Türkiye'nin ilk profesyonel üreticisi ran pompa; 18 adet ana, 54 adet opsiyonel ürün gamıyla, akışkan ve akışkan olmayan transfer sorunlarınıza çözümler üretiyor.
Ülkersan makina sizlere tüm teknik malzemelerin satışını, zamanında ve en ucuza yapmak için hazır.
Teleskobik mobil vinçler, katlanır bomlu hiablar, forklift, tır, kamyon, taşımacılık hizmetleri fabrika montaj ve demontajları ve liman hizmetleri vermekteyiz.
Endüstriyel kilit menteşe ve aks imalatı yapan firmamız iç pazarda olduğu gibi dış pazardada 20 ye yakın ülkeye ihraacat yapmaktadır.
metal(demir-aluminyum-altın -gumuş gb) ve metal dışı tüm malzemelerin çapak alma, parlatma ve yüzey temizleme işlemlerini gercekleştiren vibrasyon ve santrifüj makinaların imalatı ve kullanılan taş ve sıvıların imalatı yapılmaktadır.
Demir Çelik Galvaniz Metal Boru Paslanmaz Alüminyum
Endüstride önemli bir yer tutan hidrolik, pnömatik, elektronik ve otomasyon ile ilgili uygulama alanlarındaki ihtiyaçları karşılamaktayız.
1990 yılında huzur makina parça sanayi adı altında kurulmuş olan firmamız, 2006 yılında kendini yenileyerek rulosan makina ünvanı ile hizmet etmeye başlamıştır.
Firmamız vakum pres imalatcısıdır.
Tşıyıcı Bant ve Konveyör Sistemleri, CAD/CAM hizmetleri
Firmamız yüksek basınçlı sıcak soğuk oto yıkama makinalarının imalatını ve pazarlamasını yapmaktadır.
Kalıp elemanaları satışı geniş ürün yelpazesi geniş stok
Firmamız Konfeksiyon Ütü Makinaları, Triko Ütü Makinaları, Elektro Manyetik Ve Havalı Çakma Makinaları İmalat-Satış Ve Satış Sonrası Servis Bakım Tamir Hizmetleri Vermektedir.
Firmamız itfaiye araçları, hidrolik sıkıştırmalı çöp arabaları, vidanjörler, kanal açma ekipmanları, hidrolik platformlar, su tankerleri, tıbbi atık araçları, cenaze karavanları vb. araç üstü ekipmanların imalatını yapmaktadır.