Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Makina Sanayii İle İlgili Firmalar

Sektörün kısa sürede sesi haline gelen dergimiz zengin içerik, yüksek baskı kalitesi, geniş dağıtım ağı ve uzman haber kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir.
Özdemirler rulman sanayi olarak yaklaşık 20 yıldır bu yana rulman sektöründe faliyet gösteren firmamız sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır.
Konveyör Sistemleri Cam şişe konveyörleri, pet şişe konveyörleri, paket taşıma konveyörleri, bantlı konveyörler, dönüşlü konveyörler, rulolu konveyör, zincirli konveyörler, teleskobik konveyörler, ürün elevatörleri, otomasyon kontrollü olarak tam çalışır garantisi
endüstriyel ve tarım sal sulama pompaları imalatı yapmkatayız dalgı, yatay milli kademeli yüksek basınçlı su pompası, salyongoz tipi pomplar, hidrofor sistemleri
Firmamız 1999 yılından bu yana yol süpürge makinaları'nın imalatı ve satışı konusunda hizmet vermektedir.
Kollu bariyer Zincir Bariyer Arac Kapanı Blokaj Rampası Kayar Kapı Otomasyonu Akordion Kapılar Mantar Bariyer Garaj Panelleri
Damper jumbo treyler lowbed finisher semi treyler çift katlı oto taşıyıcı imalatları yapılmaktadır.
Cematek hidrolik abkant pres, hidrolik pres ve metal işleme makineleri üretmektedir.
Firmamız 26 yılı aşkın tecrübesiyle otomotiv ve beyaz eşya sektörlerine sac parça tasarımı, kalıp imalatı ve seri üretim konularında ISO 9001 standardlarında hizmet vermektedir.
SEVAR Mühendislik Mimarlık İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi resmi internet sitesi. Mühendislik işleri, makina mühendisliği, danışmanlık, projelendirme.
Firmamız dalgıç motorların pompalarının bobinajını yapmaktadır.
Firmamız ülkemizin sınai gaz konusunda enönde gelen firmalarına hizmet etmektedir.
Firmamız itfaiye araçları, hidrolik sıkıştırmalı çöp arabaları, vidanjörler, kanal açma ekipmanları, hidrolik platformlar, su tankerleri, tıbbi atık araçları, cenaze karavanları vb. araç üstü ekipmanların imalatını yapmaktadır.
Firmamız endüstriyel kontrol vanaları ve ölçü kontrol sistemleri (debi, seviye, basınç, sıcaklık izleme ve kontrol etme) üzerine Türk sanayisine hizmet vermektedir.
Firmamız kaliteli ekonomik rulman ve ekipmanlarıyla hizmet vermektedir.
Karak makina pistonlu kompresör, vidalı kompresör ve kurutucu imalatı yapmaktadır. 24 saat servis hizmeti sunmaktadır.
Firmamız plastik kova kapak şişe imalatı yapmaktadır.
Firmamız Anahtar Teslimi Haddehane Kurulumu,Tüm haddehane ekipmanları Yapmaktadır.Ayrıca Gıda makineleri üretimi de yapmaktayız