Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Makina Sanayii İle İlgili Firmalar

0 ve 2.el makinalar imalat, inşaat makinalari, üretim tesisleri, bağlantı elemenları ile her türlü makine temin edilir.
Firmamız Konfeksiyon Ütü Makinaları, Triko Ütü Makinaları, Elektro Manyetik Ve Havalı Çakma Makinaları İmalat-Satış Ve Satış Sonrası Servis Bakım Tamir Hizmetleri Vermektedir.
Firmamız itfaiye araçları, hidrolik sıkıştırmalı çöp arabaları, vidanjörler, kanal açma ekipmanları, hidrolik platformlar, su tankerleri, tıbbi atık araçları, cenaze karavanları vb. araç üstü ekipmanların imalatını yapmaktadır.
Endüstride önemli bir yer tutan hidrolik, pnömatik, elektronik ve otomasyon ile ilgili uygulama alanlarındaki ihtiyaçları karşılamaktayız.
2.el ve 0 jeneratör imalatı alım satım kiralama tamir ve bakım srvisi yapmaktayız.
Demir Çelik Galvaniz Metal Boru Paslanmaz Alüminyum
Firmamız yüksek basınçlı sıcak soğuk oto yıkama makinalarının imalatını ve pazarlamasını yapmaktadır.
1600*6000 Her türlü makina kalıp ve şase parçalarının vargel frezesi,apkat bıçak yapım işleri ile faaliyet göstermekteyiz.
Konveyör ekipmanları ve yedek parçaları üretimi.
Türk sanayisine, 1992 yılından beri ürettiği başarılı ürünlerle hizmet veren firmamız; tamamen yerli imalat ve emekle gerçekleştirdiği ürünlerini, ülkemizin en büyük firmaları yanında küçük atölyelerinde de görmek mümkündür.
Firmamız 1981 yılından itibaren müşterilerine kaliteli üretim sunmaktadır.
Firmamız tek yönlü rulmanlar, kavramalar, tekstil rulmanları ve yedek parçaları üzerine faaliyetini sürdürmektedir. Konumuzdaki tüm marka ve çeşitteki rulmanların ithalatını yapmaktayız.
Her türlü makina ve makina parçaları fason imalatı, kesme kalıpları ve enjeksiyon kalıpları imalatı yapmaktayız.
Firmamız takım tezgahları konusunda her türlü sorununuza çare bulmaktadır.
Karcher temizlik makineleri Adana-Mersin Bölge Bayi
Firmamız 1990 yılında İstanbul perşembe pazarında kurulmuş olup 2001 yılına kadar makina takım endüstrisinin bayiliğini yapmış ve bu tarihten itibaren ultra firmasından bimetal şerit testere ithal ederek müşterilerine bu konuda hizmet vermeye başlamıştır.
Firmamız 1990 yılında Karaköy kuledibindeki atölyeleri ile hizmete geçmiş olup kısa zamanda avizeciler ve reklam piyasasının önde gelen toz boya şirketleri arasında yerini almıştır.
Sera kremayeri(kramayeri), sera redüktörü,yüksek dereceli fırınlar,endüstriyel tav fıruınları,amortisör imalatıyla Konya'da yaklaşık 10 senedir hizmet vermektedir. Konya'nın yanı sıra Adana, Mersin, İzmir, Antalya gibi illerde faaliyetimiz sürmektedir. Ayrıca Selçuk Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü işbirliğiyle çeşitli mühendislik konularında Ar-Ge çalışmalarımız devam etmektedir.