Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Kimiz, Neler Yapariz, Hedeflerimiz. . .
Korminpack Makine ve Teknik Servis hizmetleri 2004 yılının Nisan ayında kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne shrink ambalaj makineleri konusunda kesintisiz ve kaliteli hizmet sağlayan, sürekli müşteri memnuniyetini ilke edinen gelişime açık bir şirket olmuş ve olmaya devam etmektedir.
Korminpack, 2005 Ocak ayı itibari ile üretim sektörüne ilk adımı atmıştır. Üretime sunduğu ürünler arasında Manuel ve Yarı Otomatik Shrink Ambalaj Makineleri yer almaktadır. Üretmiş olduğu makinelerde garanti ve satış sonrasındaki verdiği kaliteli teknik servis desteğiyle müşterilerinin güvenini kazanmıştır.
Yeni kurulmamıza rağmen Ambalaj Sektöründe ve özellikle de imallat branşında 10 yıllık bir tecrübeye sahibiz. Üretmiş olduğumuz Shrink Ambalaj Makinaları Avrupa standartlarında CE normlarındadır. Satış sonrasındaki teknik desteği ve kullanılan orjinal yedek parçaları firmamız vermekte / üretmektedir.
Korminpack olarak satış sonrasında makinalara 1 YIL gerçek garanti ve Avrupa Standartlarına göre 5 YIL parça bulundurmayı taahüt ederiz.
KORMINPACK i diğer firmalardan 10 kat daha iyi kılan nedenler: 1) Ayrıcalıklı hizmet veririz, 2) Tüm ithal ve yerli makine modellerini tamir ederiz, 3) En iyi fiyat olanaklarını sunarız, 4) Müşterilerimize sürpriz yaşatmayız, 5) Kısa sürede makinelerinizi tamiratını gerçekleştiririz, 6) Tamirde olabilecek olası gecikmeleri haber veririrz, 7) Uzman personelle çalışır işçilik garantisi veririz, 8) Uygun ekipman ile çalışırız, 9) Yedek parça ve işçilik garantisi veririz, 10) Daha fazla hizmetle maksimum müşteri memnuniyeti sağlarız, 11) Çevreyi koruruz.
Adresimiz : Ferhatpaşa Mah. G-5 Sok. No:64 Samandıra - Kartal