Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Mobilya İle İlgili Firmalar

ZAMAN DÜŞÜNÜP VE TEKRAR DÜŞÜNÜP KARAR VERME ZAMANIDIR VE ELİMİZDEKİ MADDİYATA GÖRE HARCAMA YAPMA ZAMANIDIR HEM KALİTE HEMDE UYGUN FİYAT NEREDE BULUNUR BİZ NEKADAR PARA O KADAR KÖFTE DEYİMİNİ ES GECİP HEM KALİTE HEMDE FİYAT UYGUNLUGU VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE ODAKLANMA İLKESİYLE SİZ DEGERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN HERZAMAN YANINDAYIZ BİR MÜŞTERİ 10 MÜ
Ankara merkezli firmamız yatak, baza, başlık, visco yastık ve ev tekstili üretmektedir.
Şirketimiz EV - mobilyası üretmektedir ve bu mobilyaların tarzı , çizgisi çok özeldir, bu mobilyaların tümü Magma dizayn markası ile tescilidir, şirketimiz Mimarın Mobilyası sloganı ile sektörün içinde yer almaktadır bu konuda yeni ve teknolojik yatırımlar yaptık lütfen detaylı kataloglarımızı isteyiniz ve yurt içinde ve yurt dışında çalışma yapılıyor bu konuda Bayilikler verilecekdir
Firmamız ev mobilyaları ile ilgili yoxfurniture tescilli olan markamızla (iç tasarım,dizayn & proje uygulamaları) hizmet vermektedir. Ayrıca üretimini yaptığımız bazı concept ürünler ile ilgili (plazma tv & LCD tv duvar üniteleri) toptan satış yapmakta olup, yurt içi ve yurt dışı bayilikler verilecektir.
Apex Dericilik deri kaplama sektöründe faliyet göstermektedir.
Mobilya,dekorasyon,mutfak dolabı, banyo dolabı, amerikan kapı,mobilya kapı,yatak odası,raylı sistem dolap, kitaplık,şipariş üzerine hertürlü mobilya ve dekorasyon hizmetleri, iç mekan mimari proje ve uygulamaları
Evgör alisveriş merkezleri kaliteyi ayağınıza uygun fiyata getirmeye taliptir.
Bahçe mobilyaları, ahşap yat imalat ve bakımı, Afrika ağaçları ithalat ve satışı yapmaktayız.
Hareketli mobilyalar üretmek asıl hedefi olan firmanın, ahşap,mekanik,elektrik,elektronik üretim hattı kurarak tescilli ARTLIFT markasını dünya markası yapmayı amaç ve ilke edinmiştir.
Firmamız graffi marka Bebek ve genç odalarının üretimini, ihracatını ve toptan/bayilik bazında satışını gerçekleştirmektedir.
1986 yılından itibaren mobilya sektörünün içindeyiz. Ev,ofis,mağaza,okul,anaokulu mobilyaları imalatı yapmaktayız
Mobilya ve döşeme sektörüne hizmet vermekteyiz.
Firmamız doğalgaz mobilya, mutfak dolabı, europen, pvc pencere, üretimi yapmaktadır.
Modoko'nun hemen altında yeralan atölyemiz ürettiğimiz koltu takımlarımızı artık imalattan sizlere sunarak daha hesaplı almanızı sağlamayı amaçladık.
Fabrikamız istanbul deri org san bolg sünger imalatı yapmaktadır. istediğiniz ölçülerde kesilmiş sünger satışımız mevcuttur. 02163942563(pbx)02163942561(fax)
Büro ve ofis mobilyaları sektöründe faliyet göstermekteyiz.
ofis mobilyası+kanepe+koltuk+mutfak masa ve sandalyesi tasarım+üretim+garanti
Area insanların yaşam tarzını belirleyen mobilya üretimi alanında uzmanlaşarak uluslar arası marka olmayı hedeflemektedir. Firmamızın pozitif düşünen ve taşıdıkları misyonu haklı çıkaracak bir enerjiyle hareket eden çalışanları, ülkemizin bütün şehirlerindeki müşterileriyle ürünlerini buluşturmayı hedef edinerek gerçekleştirmek için tam bir inançla çalışıyoruz.