Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Mobilya İle İlgili Firmalar

ZAMAN DÜŞÜNÜP VE TEKRAR DÜŞÜNÜP KARAR VERME ZAMANIDIR VE ELİMİZDEKİ MADDİYATA GÖRE HARCAMA YAPMA ZAMANIDIR HEM KALİTE HEMDE UYGUN FİYAT NEREDE BULUNUR BİZ NEKADAR PARA O KADAR KÖFTE DEYİMİNİ ES GECİP HEM KALİTE HEMDE FİYAT UYGUNLUGU VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE ODAKLANMA İLKESİYLE SİZ DEGERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN HERZAMAN YANINDAYIZ BİR MÜŞTERİ 10 MÜ
Ankara merkezli firmamız yatak, baza, başlık, visco yastık ve ev tekstili üretmektedir.
Şirketimiz EV - mobilyası üretmektedir ve bu mobilyaların tarzı , çizgisi çok özeldir, bu mobilyaların tümü Magma dizayn markası ile tescilidir, şirketimiz Mimarın Mobilyası sloganı ile sektörün içinde yer almaktadır bu konuda yeni ve teknolojik yatırımlar yaptık lütfen detaylı kataloglarımızı isteyiniz ve yurt içinde ve yurt dışında çalışma yapılıyor bu konuda Bayilikler verilecekdir
Firmamız ev mobilyaları ile ilgili yoxfurniture tescilli olan markamızla (iç tasarım,dizayn & proje uygulamaları) hizmet vermektedir. Ayrıca üretimini yaptığımız bazı concept ürünler ile ilgili (plazma tv & LCD tv duvar üniteleri) toptan satış yapmakta olup, yurt içi ve yurt dışı bayilikler verilecektir.
Apex Dericilik deri kaplama sektöründe faliyet göstermektedir.
Büro ve ofis mobilyaları sektöründe faliyet göstermekteyiz.
Firmamız ofis büro mobilyaları imalatı ve pazarlaması yapmaktadır.
Fabrikamız istanbul deri org san bolg sünger imalatı yapmaktadır. istediğiniz ölçülerde kesilmiş sünger satışımız mevcuttur. 02163942563(pbx)02163942561(fax)
Firmamız doğalgaz mobilya, mutfak dolabı, europen, pvc pencere, üretimi yapmaktadır.
Modoko'nun hemen altında yeralan atölyemiz ürettiğimiz koltu takımlarımızı artık imalattan sizlere sunarak daha hesaplı almanızı sağlamayı amaçladık.
ofis mobilyası+kanepe+koltuk+mutfak masa ve sandalyesi tasarım+üretim+garanti
Mobilya,dekorasyon,mutfak dolabı, banyo dolabı, amerikan kapı,mobilya kapı,yatak odası,raylı sistem dolap, kitaplık,şipariş üzerine hertürlü mobilya ve dekorasyon hizmetleri, iç mekan mimari proje ve uygulamaları
Area insanların yaşam tarzını belirleyen mobilya üretimi alanında uzmanlaşarak uluslar arası marka olmayı hedeflemektedir. Firmamızın pozitif düşünen ve taşıdıkları misyonu haklı çıkaracak bir enerjiyle hareket eden çalışanları, ülkemizin bütün şehirlerindeki müşterileriyle ürünlerini buluşturmayı hedef edinerek gerçekleştirmek için tam bir inançla çalışıyoruz.
Amerikan Kapı ve ahşap kapı üretimi yapan kocaeli ilinde faaliyet gösteren yerli firma olup masif kapı mebran kapı pvc kapı ve pres kapı montaj ve pazarlamasını sürdürmektedir. Amerikan Panel kapıda iddalı fiyatı ile ilimizin en tanınmış firmasıdır.
1985 yılından beri ahşap sandalye üretimi yapmaktayız alanlarımız otel bar restuarant kafe lokanta
Modern Mobilya Mağazası MASKO
1985 yılın da kurulan selçuk mobilya, yüksek kaliteli ürünleri ile ofisiniz de sorunsuz ve rahat mekanlar tasarlıyor, uyguluyor.
Sanayi tipi araba ve mobilya tekerlekleri.