Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Kayseri İle İlgili Firmalar

Aflex etiket rulo etiket, termal rulo etiketler, karton kutu baskılarıyla hizmetinizde.
Firmamız 1993 yılında Kayseri'de kurulmuş olup tarım sektöründe faliyet göstermektedir.
Sanatın ışıkla buluştuğu tek adres.
Büro koltukları üretimi yapan firmamız size en iyiyi en ucuza vermek için çalışmaktadır.
1999 yılında temelleri atılan alvis otomobil alım-satım, sigortacılık, tofaş, fiat marka araçlarla kiralama sektöründe, finans sigorta acenteliği ile sigorta hizmetlerinde, alvis otomotiv ile oto alım-satım hizmetlerinde ve alvis turizm ile turizm sektöründe öncü kuruluşlar arasında yer almaktadır.
Çapa makinaları, kanal açma aparatı, pulluk, kazayağı, ilaçlama sistemi, kürüme aparatı, ot biçme, Römork ilamatı ve satışı.
Günümüzün gelişen dünya dinamiği içerisinde uluslararası alanda teknolojik gelişmelere paralel olarak kıyasıya bir rekabet yaşanmaktadır. Ürün ve hizmet üretiminde rekabet edebilir bir kalite seviyesini yakalamak firmaların devamlılığını sağlaması adına hayati önem taşımaktadır.
Kayseri'de 2001 yılında 2 ortaklı şahıs firması olarak ticari hayatına başlayan ve 2007 yılında şirketleşme sürecini tamamlayarak 6 yılı aşkın bir süredir medikal sektör içerisinde faaliyet göstermektedir.
Firmamız uluslar arası ve ıc naklıyat,dıs tıcaret,gumrukleme alanında deneyımlı kadrosu ıle almanya gesenkırchen, munıh, flensburg ıran tehran turkıye ıstanbul ve kayserı ofıslerı ıle hızmet vermektedır
Firmamız organizasyon ve seyahat acenteliği konularında faliyet göstermektedir.
Kayseri büyük otel, 113 yatak kapasiteli lüks odalarıyla hizmetinizde.
2006 yılında Kayseri organize sanayi bölgesinde mobilya sektörünün ihtiyacı olan torba yay (pocket spring) imalatına başlayan firmamız, alanındaki ileri teknoloji makinalar ile mobilya ve yatak sektörünün ihtiyacı olan yay teknolojisinin son noktası torba yayları "besttel" kalitesi altında siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.
Sigortacılık sektöründe deneyimli uzman kadrosu ve güleryüzlü bilgili personelleri ile hizmetinizdeyiz.
Tarım, hayvancılık, gıda, peyzaj ve bağ-bahce konularındaki kitap ve Cd.leri tanıtıyor ve satıyoruz.
Firmamız söve, kat silmesi, payanda, denizlik, yalıbaskı, fuga kaplama gibi geniş ürün gamıyla cephelerinizde yeni bir yaklaşımdır.
Firmamız elektrik elektronik montaj taahüüt işleri yapmaktadır.
1995 Yılında Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde Kurulmuş olup her çeşit ölçü ve ebatta yatak ve yay üretimi yapmaktayız.
Çevre duzenleme peyzaj bitki için topraksız tarim için pomza bims üretimi