Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Medikal İle İlgili Firmalar

Firmamız ABD menşeli Lifecore Biomedical Inc. implant ve biomedical malzemelerinin satışı ve pazarlamasını yapmaktadır.
1975 yılında elektrik ve elektronik konularında hizmet vermek amacıyla kurulan firmamız uzun yıllardır konusunda uzman eğitimli ve deneyimli bir kadro ile üretime devam etmektedir.
Şirketimiz kauçuk ve plastik alanında hizmet vermekte ve üretim yapmaktadır. Şİrketimizde geniş ürün yelpazesi olarak eczane ve hastane malzemeleri üretilmektedir.
Beyin cerrahi ve ortopedi
Firmamız medikal sektöründe hizmet vermektedir.
MİKADO Medikal, insan sağlığı ve medikal alanın hassasiyetinin bilinciyle bugüne kadar gösterdiği özenli çalışmasını, gelecekte de sürdürmeye devam edecektir.
Firmamız Konya merkezde ev ve hastane mobilyası üretmektedir. Ayrıca evde yatan yatalak hastalar için elektronik kumandalı kolay kullanımlı karyolalar üretmektedir.
FİRMAMIZ HASTANE DEMİRBAŞI-AMELİYATHANE MALZEMELERİ VE GİSİLERİ- DİYALİZ-KVC-DİYABET-KBB-LABORATUVAR SARF MALZEME VE DİSKLERİ-GENEL SARF MALZEMELR SATIŞINI YAPMAKTADIR..
Firmamız 2003 den bu yana medikal sektörde en iyi olmayı hedeflemiş yavaş yavaşta isteklerine kavuşmuş bir firmadır müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için tüm gücümüzle çalışmakta siz müşterilerimize mahçup olmamaktayız.
Şirketimiz 1990 yılından bugüne istanbulda faliyet göstermektedir.
Firmamız 1999 yılın da kurulmuştur firmamız bünyesindeki ürünler k.b.b cerrahi aletler diyaliz sarf malzemeleri göz cerrahisi ve sarf malzemelri genel sarf mazlzemeler infüzyon pompa cihazları pca cihazları katater çeşitleri ilk yardım ürünleri yara bakım ürünleri süt sağma pompaları medikal tekstil ürünleri labaratuar sarf malzemeleri tıbbı demirbaş malzemeleri ve radyoloji ürünleri kalitenin adresi.
tansiyon aleti,şeker cihazı,masaj aletleri ortopedi malzemeleri,spor ürünleri,işitme cihazları,sakat arabaları,hasta yatakları,vs..
Alternatif Tıp, Anne Çocuk, Cilt Bakımı, Cinsel Sağlık, Diyet, Doğal Bitki Çayları, Fizik Tedavi, Masaj, Ortopedi, Tansiyon Aletleri, Varis Çorapları, Zayıflama Ürünleri.
Her türlü ikinci el tıbbi cihaz teknik servis ve cihaz alım satımı.
tansiyon ve şeker ölçme aleti masaj aleti zayıflama kemerleri ithalat toptan parekende satış yeri.
Firmamız 2001 yılında yayınlanan genelgeye göre 112 acil kıyafetlerinin üretimini yapmakta ve Türkiye'nin birçok ilinde bulunan 112 acil sağlık hizmetleri ve UMKE (ulusal medikal kurtarma ekibi personeli) kıyafet ihtiyacını karşılamaktadır.
Oksijen Tüpleri ve Diğer Medikal Tüpler Oksijen Konsantratörü-Cerarahi Aspiratörler ve ambulans Tipi Oksijen Konsantratörleri İmalatları
2 El yenilenmiş endoskoplar