Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Medikal İle İlgili Firmalar

Firmamız ABD menşeli Lifecore Biomedical Inc. implant ve biomedical malzemelerinin satışı ve pazarlamasını yapmaktadır.
1975 yılında elektrik ve elektronik konularında hizmet vermek amacıyla kurulan firmamız uzun yıllardır konusunda uzman eğitimli ve deneyimli bir kadro ile üretime devam etmektedir.
Beyin cerrahi ve ortopedi
Firmamız Konya merkezde ev ve hastane mobilyası üretmektedir. Ayrıca evde yatan yatalak hastalar için elektronik kumandalı kolay kullanımlı karyolalar üretmektedir.
Firmamız medikal sektöründe hizmet vermektedir.
Şirketimiz kauçuk ve plastik alanında hizmet vermekte ve üretim yapmaktadır. Şİrketimizde geniş ürün yelpazesi olarak eczane ve hastane malzemeleri üretilmektedir.
MİKADO Medikal, insan sağlığı ve medikal alanın hassasiyetinin bilinciyle bugüne kadar gösterdiği özenli çalışmasını, gelecekte de sürdürmeye devam edecektir.
Firmamız 2003 den bu yana medikal sektörde en iyi olmayı hedeflemiş yavaş yavaşta isteklerine kavuşmuş bir firmadır müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için tüm gücümüzle çalışmakta siz müşterilerimize mahçup olmamaktayız.
FİRMAMIZ HASTANE DEMİRBAŞI-AMELİYATHANE MALZEMELERİ VE GİSİLERİ- DİYALİZ-KVC-DİYABET-KBB-LABORATUVAR SARF MALZEME VE DİSKLERİ-GENEL SARF MALZEMELR SATIŞINI YAPMAKTADIR..
2 El yenilenmiş endoskoplar
Firmamız ambalaj üretimi için projelendirilmiş olan modern ve yeni tesislerinde sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.
Firmamız mastectomy ameliyatı geçirmiş olan bayanlar için gerekli olan meme protez ve yan ürünlerini sağlamaktadır.
Firmamız 114 kalem ortopedi sarf malzemesi üretmektedir.
sağlık sektöründe 10 yıldır enfekte atık kutuları ve tıbbi atık poşeti üretimi yapan firmamız yeni üretmiş olduğu medikal tepsi modeliyle tüm sağlık camiasına hizmet vermeye devam etmektedir.
İnfüzyon,perfüzör,elastometrik disposable pompa ithalatı yapıyoruz.
5 yıldır İzmir ve tüm Türkiye'de ortopedi, zayıflama ve medikal ürünlerin tanıtım toptan satış ve perakende satışını yapan bir firmayız.
Şirketimiz 1990 yılından bugüne istanbulda faliyet göstermektedir.
Custo med gmbh yıllardan beri kardiyo-pulmoner teşhis dünyasının önde gelenlerinden olup, pc ile tanı (diagnostik) sistemlerde pazar lideri konumuna yerleşmiştir. Adımız tıp dünyasında kalite ve güvenirlilikle birlikte anılmaktadır.