Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Medikal İle İlgili Firmalar

Firmamız ABD menşeli Lifecore Biomedical Inc. implant ve biomedical malzemelerinin satışı ve pazarlamasını yapmaktadır.
1975 yılında elektrik ve elektronik konularında hizmet vermek amacıyla kurulan firmamız uzun yıllardır konusunda uzman eğitimli ve deneyimli bir kadro ile üretime devam etmektedir.
Firmamız Konya merkezde ev ve hastane mobilyası üretmektedir. Ayrıca evde yatan yatalak hastalar için elektronik kumandalı kolay kullanımlı karyolalar üretmektedir.
MİKADO Medikal, insan sağlığı ve medikal alanın hassasiyetinin bilinciyle bugüne kadar gösterdiği özenli çalışmasını, gelecekte de sürdürmeye devam edecektir.
Firmamız medikal sektöründe hizmet vermektedir.
Şirketimiz kauçuk ve plastik alanında hizmet vermekte ve üretim yapmaktadır. Şİrketimizde geniş ürün yelpazesi olarak eczane ve hastane malzemeleri üretilmektedir.
Beyin cerrahi ve ortopedi
Firmamız 2003 den bu yana medikal sektörde en iyi olmayı hedeflemiş yavaş yavaşta isteklerine kavuşmuş bir firmadır müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için tüm gücümüzle çalışmakta siz müşterilerimize mahçup olmamaktayız.
FİRMAMIZ HASTANE DEMİRBAŞI-AMELİYATHANE MALZEMELERİ VE GİSİLERİ- DİYALİZ-KVC-DİYABET-KBB-LABORATUVAR SARF MALZEME VE DİSKLERİ-GENEL SARF MALZEMELR SATIŞINI YAPMAKTADIR..
sağlık sektöründe 10 yıldır enfekte atık kutuları ve tıbbi atık poşeti üretimi yapan firmamız yeni üretmiş olduğu medikal tepsi modeliyle tüm sağlık camiasına hizmet vermeye devam etmektedir.
Firmamız hairbeam lazer saç tarağı Türkiye distribütörlüğü, saç ve cilt bakım ürünleri, medikal sarf malzemeleri gibi alanlarda faliyet göstermektedir.
12 yıllık geçmişimizle Diyarbakır ve çevre illerinde tüm medikal alanında faliyet göstermekteyiz. Bize duyulan ilgiye ve güvene sonsuz teşekkür ve saygılarımızla.
Firmamız mastectomy ameliyatı geçirmiş olan bayanlar için gerekli olan meme protez ve yan ürünlerini sağlamaktadır.
Firmamız 114 kalem ortopedi sarf malzemesi üretmektedir.
5 yıldır İzmir ve tüm Türkiye'de ortopedi, zayıflama ve medikal ürünlerin tanıtım toptan satış ve perakende satışını yapan bir firmayız.
Firmamız sıfır ve ikinci el flexible endoskopi cihazları satışı yapmaktadır.
Firmamız 2001 yılında yayınlanan genelgeye göre 112 acil kıyafetlerinin üretimini yapmakta ve Türkiye'nin birçok ilinde bulunan 112 acil sağlık hizmetleri ve UMKE (ulusal medikal kurtarma ekibi personeli) kıyafet ihtiyacını karşılamaktadır.
Firmamız sedye, ilkyardım, şişme atel, ortez protez, korseler, zayıflama korsesi, fizik tedavi, engelli malzemeleri imalatlarımızla yanınızdadır.