Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Medikal İle İlgili Firmalar

Firmamız ABD menşeli Lifecore Biomedical Inc. implant ve biomedical malzemelerinin satışı ve pazarlamasını yapmaktadır.
1975 yılında elektrik ve elektronik konularında hizmet vermek amacıyla kurulan firmamız uzun yıllardır konusunda uzman eğitimli ve deneyimli bir kadro ile üretime devam etmektedir.
MİKADO Medikal, insan sağlığı ve medikal alanın hassasiyetinin bilinciyle bugüne kadar gösterdiği özenli çalışmasını, gelecekte de sürdürmeye devam edecektir.
Firmamız Konya merkezde ev ve hastane mobilyası üretmektedir. Ayrıca evde yatan yatalak hastalar için elektronik kumandalı kolay kullanımlı karyolalar üretmektedir.
Firmamız medikal sektöründe hizmet vermektedir.
Beyin cerrahi ve ortopedi
Şirketimiz kauçuk ve plastik alanında hizmet vermekte ve üretim yapmaktadır. Şİrketimizde geniş ürün yelpazesi olarak eczane ve hastane malzemeleri üretilmektedir.
Firmamız 2003 den bu yana medikal sektörde en iyi olmayı hedeflemiş yavaş yavaşta isteklerine kavuşmuş bir firmadır müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için tüm gücümüzle çalışmakta siz müşterilerimize mahçup olmamaktayız.
FİRMAMIZ HASTANE DEMİRBAŞI-AMELİYATHANE MALZEMELERİ VE GİSİLERİ- DİYALİZ-KVC-DİYABET-KBB-LABORATUVAR SARF MALZEME VE DİSKLERİ-GENEL SARF MALZEMELR SATIŞINI YAPMAKTADIR..
tansiyon ve şeker ölçme aleti masaj aleti zayıflama kemerleri ithalat toptan parekende satış yeri.
Şirketimiz 1990 yılından bugüne istanbulda faliyet göstermektedir.
tansiyon aleti,şeker cihazı,masaj aletleri ortopedi malzemeleri,spor ürünleri,işitme cihazları,sakat arabaları,hasta yatakları,vs..
Her türlü ikinci el tıbbi cihaz teknik servis ve cihaz alım satımı.
Berat medikal ilk yardım malzemeleri tıbbi cihazlar ikinciel ultrasound tansiyon aletleri satışı,hastane sarf malzemeleriş cerrahi aletler umke çanta şatısı yapmakdadır.
Firmamız merkezi sistem medikal gaz sistemleri hastane demir baş malzemeleri sarf malzeme imalat ve montajını yapmaktadır.
PROTEZ ORTEZ ÜRÜNLERİ VE ORTOPEDİK BOT TABANLIKLAR KORSELER KOLTUK DEYNEKLERİ VS...DOĞAN ORTOPEDİ YAŞAMA DESTEK...
Alternatif Tıp, Anne Çocuk, Cilt Bakımı, Cinsel Sağlık, Diyet, Doğal Bitki Çayları, Fizik Tedavi, Masaj, Ortopedi, Tansiyon Aletleri, Varis Çorapları, Zayıflama Ürünleri.
Firmamız 2001 yılında yayınlanan genelgeye göre 112 acil kıyafetlerinin üretimini yapmakta ve Türkiye'nin birçok ilinde bulunan 112 acil sağlık hizmetleri ve UMKE (ulusal medikal kurtarma ekibi personeli) kıyafet ihtiyacını karşılamaktadır.