Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Tanitim İle İlgili Firmalar

Reklam, tanıtım ve pazarlama organizasyonları düzenlenmekteyiz.
Firmamız doğrudan satış sektörüne yönelik olarak her türlü baskı, tasarım, matbaa ve ajans hizmetleri vermenin yanı sıra ayrıca satış ve pazarlama organizasyonlarının kurulması çalışmalarında da bulunmaktadır.
Firmamız plaket kupa madalya prinç polyester mermer ürünler rozet imalatı yapmaktadır.
1996 yılında tam hizmet ajansı olarak, tasarımdan uygulamaya şirketlere hizmet veren rotam 2003 yılından itibaren danışmanlık ve halkla ilişkiler hizmeti veriyoruz.
Özel günlerinizde davetlilerinize unutulmaz dakiklar yaşatın. Balon süsleme ve organizasyon hizmetlerimizle özel günlerinizde yanınızdayız.
Firmamız serigraf baskı (opak-şeffaf stiker-aleminyum)plexiglastan mamul broşürlük ve stantlar-promosyon çalışmaları yapmaktadır.
Serigrafi baski teknigi ile opak seffaf etiket, pvc, polyester, polikarbon malzemelerden arkasi yapiskanli,yapiskansiz etiketler,damla etiketler,promosyon ürünleri
Firmamız web tasarım konusunda faliyet göstermektedir.
Reklam tanıtım hizmetleri ve reklam fotoğrafçılığı hizmetleri vermekteyiz.
FreeArt olarak amacımız firmanızı hem gerçek hem de sanal ortamlarda en iyi şekilde ifade etmek ve hedef kitleniz üzerinde sizin için en iyi imajı oluşturabilmektir.
Supermarket ve mağaza display fiyatlandirma ve fiyat teşhir ekipman aksesuarlari, yazar kasa , rulo, etiketlendirme, market design , vitrin dekorasyon malzemeleri, fiyatlandirma etiketlendirme bilgilendirme sistemleri
Firmamız reklam ve ilan konularında faliyet göstermektedir.
Hizmetlerimiz DİGİTAL BASKI Bina Cephe Giydirme Cam Giydirme Araç Kaplama Bayii Tanıtım Baskıları Fuar Tanıtım Baskıları Işıklı, Işıksız Reklam Panoları Bez Afiş Roll- Up Bayrak Yönlendirme
Artık promosyon çok kolay, stoklu ithal ürünlerimiz ve plaj ve okul çantası imalatımızla yanınızdayız.
Broşür, katalog, afiş, dergi, basın ilanları, ambalaj, amblem, logo gibi konularda faliyet göstermekteyiz.
Madeni etiket, kutulu plaket, tabela, serigrafi baskı, yaka rozeti, pantoğraf, pleksiglas tabela üretimimzle hizmetinizdeyiz.
Dijital Dünyada Görsel Bir Ziyafet
Organizasyon ve reklam sektöründeki prof. ekibimizle siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.