Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Tanitim İle İlgili Firmalar

Tanıtım ve reklam üzerine faaliyet gösteren firmamız, web siteleri, kurumsal tanıtım ve izmir hava yolları breeze dergisi ve vatan dergi grubunun ege bölge reklam temsilciliğini yapmaktadır.
General Reklam olarak 1992 yılından bu yana Mersin'de serigrafi baskı hizmetleri vermekteyiz.
Markalaşma ve imaj tespiti konularında faliyet göstermekteyiz.
Firmamız tasarım, görselleştirme, web tasarımı, mimari ve teknik animasyon, tanıtım broşürleri ve boyama programı konularında hizmet vermektedir.
Tabela ve Açıkhava reklamcılığı konusunda 15 yıldır imalat yapmakta olan firma, Özellikle kutu harf konusunda ihtisaslaşmış olmakla birlikte, yeni teknolojik ürünlerin tasarım ve imalat projelerinde de oldukça başarılı imalatlar yapmaktadır.
1977 yılından bu yana 30 yıllık tecrübesi ile açık hava reklamcılığında hizmet veren çavuşoğlu tabela reklam, profesyonel kimliği, mesleğinde uzmanlığı ve terübesi ile siz müşterilerimize kalitli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Düğün, davet, bayi toplantılarınız,sünnet,festival ve şenliklerle hizmetinizdeyiz...
1991 den günümüze, profesyonel kadrosu ile kalite, hız ve güvenliği ön planda bulunduran eylül tercüme, 25 full time - 100 den fazla freelance çalışanı ile bütün dillerde hizmet vermektedir.
Kayserinin ilk özel radyosu 95.4 kayserifm radyo sesiniz nefesiniz
Silifke tanıtım portalı
Türkiye’de en güçlü Arapça hizmet altyapısına sahip olan şirketimiz, Suriye’de yerel tanıtım çalışmaları başta olmak üzere, Arap ülkelerinde ihtiyaç duyabileceğiniz birçok hizmeti de sunmaktadır.
Başlıca Hizmetlerimiz:
- Arapça tercüme hizmeti (k
Garaj, 2004 yılında yaratıcı, özgün, heyecan veren tasarım ve fikirler üretmek için kuruldu. Yenilikçi, farklı ve çözüm üreten yaklaşımıyla Garaj, müşterilerine satış arttıracak çözümler üretme, pazar paylarını artırma, hedef kitle ve ürün arasında en doğru iletişimi kurma, tercih edilmelerini v
DnaGrafik tam hizmet reklam ajansı olarak, 2002 yılında kurulmuştur. Marka destek, grafik tasarım - grafik uygulama, web tasarım - web uygulama, müşteri ilişkileri, medya planlama ve kampanya hizmeti vermektedir.
1983 yılında ticaret hayatına atıldık. Foto Burç takip eden şubelerimiz ile müşteri mamnuniyeti, kalite, insan saygı, işimize olan bağımlılık, takipcilik ve teknolojik gereksinimlere verdiğimiz önemi marka olgusuna yerleştirdik. Aynı kalite anla
Adana ve çevre illerde, araştırma ve tanıtım sektöründe uzmanlaşmış deneyimli ekibiyle, sektörün değişen yapısına uyum sağlayabilecek profesyonel kadrosuyla, güvenilir sonuç, kaliteli hizmet anlayışı ve etkin yönetimiyle hizmet verebilecek kapasit
Yalçın Dizayn sizleri her türlü reklam tanıtım çalışmalarınız için tek çözüm ortağınız olmaya davet ediyor.

Yalçın Dizayn ailesi olarak, Açılış, Tanıtım, Kutlama, Davet, Kokteyl ve Düğün Organizasyonlarının yanı sıra Web çözümleri, Katalog, Broşür, El ilanı basımı ve dağıtımı, Ulusal ve y
Firmamız 1952'den bu yana hizmet vermektedir. En önemli özelliğimiz matbaanın sadece bir kolunda değil değişik kollarında tecrübemiz olması ve bunu çok iyi kullanmamızdır. Tecrübemiz işlerimizdeki kaliteyi ve hızı arttırmaktadır.

Grafik Atölyemiz ve bizimle birlikt
İstanbul ilinde ocak 2007 den beri faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde;

1. Kurumsal Organizasyonlar
2. Festival & Şenlik &konser Organizasyonları
3. Sanat & Sanatçı Organizasyonları
4. Sahne ses ışık & görüntü sistemleri
5