Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Sogutma İle İlgili Firmalar

Firmamız havalandırma tesisatı havalandırma cihazları çelik baca davlumbaz imalat ve montajını yapmaktadır.
Ana faaliyet konularımız kaynak dumanı emme sistemleri, egzoz dumanı emme sistemleri, her çeşit ve özellikte teknik hortumlar, endütriyel havalandırma sistemleri, fanlar, aspiratörler ve toz toplama sistemleridir.
1955 yılından bu yana paslanmaz ve karbon çelik boru ve fittings malzemeleri üretimini yapmaktadır.
Firmamız alüminyum radyatör sektöründe faliyet göstermektedir.
Turhan Klima ve hava perdesi satış, servis ve bakımı klima bakım Klimalar Mitsubishi Sharp Midea Samui Haier ve Airfel Hava Perdeleri Olefini, Freedoor ve Barrier güncel klima fiyatları salon klima
Biz sadece en iyi bildiği işi, tüm detayları ile birlikte ele alan dinamik bir firmayız. Genç ve tecrübeli çalışanlarımızı en doğru şekilde harmanlayarak, mühendislik hizmetlerinden şantiye faaliyetlerine kadar tüm çalışmalarımızda en mükemmeli hedefliyoruz.
Her türlü soğutma cihazının servis hizmetini vermekteyiz.
Merkezi ısıtma, soğutma, havalandırma, filtreleme sistemleri konusunda teknik danışmanlık, imalat, montaj ve bakım hizmetleri vermektedir.
CE-TSE-ISO 9001 Belgeli Soğuk Hava depoları, Uygun Fiyat, Üstün kalite ve dinamik çözüm ile Fipa Soğutmada
Firmamız ısı kontrol sistemleri üreten, geliştiren, pazarlayan ve servis hizmeti veren Ankara merkezli bir anonim şirkettir.
İzmir'de vaillant bayiisi ve İzmir doğalgaz yetkili tesisatçısıyız.
Firmamız mitsubishi toshiba alarko marka cihazların satış ve servis hizmetlerini vermektedir.
HASKAR Otomotiv, lastik sektöründe 25 yıla imza atmıştır. Hizmetlerini son birkaç yıldır Kartal'daki yeni binasında sürdüren şirketimiz, en son teknolojiyi ve yenilikleri kullanmayı prensip edinmiştir. Sektördeki başarılı faaliyetlerinden ötürü yurt içi ve dışını kapsayan geniş bir müşteri portföyüne sahiptir.
Firmamız seramik radyant ısıtma ve otomasyon sistemleri konusunda faliyet göstermektedir.
Her türlü hidrolik yağ soğutucu aluminyumdan 25 bar dayanıklı hidrolik yağ soğutucu imalatı oil cooler intercooler manufacturer oilcooler
HAVALANDIRMA İLE İLGİLİ HERSEY BURDA ISITMA SOGUTMA CİHAZDAN CİVATAYA HERSEY ANINDA STOKTAN TESLİM.
Isıtma, soğutma, havalandırma ve klima sektöründe faaliyet gösteren firmamız; Tecrübeli teknik kadrosu ile proje, mühendislik, ve taahhüt konularında müşterilerine hizmet vermektedir. Teklif ve fiyatlandırma faaliyetlerini kendi bünyesinde oluşturduğu deneyimli
Gazi Soğutma Sanayii 1981 yılında kurulmuştur. Endüstriyel soğutma sistemleri ve klima sistemleri sektöründe imalat,taahhüt işleri yaparak bilgi birikimini oluşturmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren soğutma ihtiyacının olduğu sanayii sektörlerine hizmet vermektedir.