Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Sogutma İle İlgili Firmalar

BUZDOLABI DÜNYASI; ürettiği sanayi tipi buzdolaplarında öncelikli olarak, müşterilerinin mekan ve imkanlarını gözönünde bulundurmayı hedefler.
Firmamızda her türlü bina ve mekanik tesisat yalıtım ve izolasyonu satışı yanısıra polietilen köpük üretimi yapılmaktadır.Ayrıca Vortice ve S&P marka fanların Ege Bölge Distribütörü olarak hizmet vermekteyiz.
Firmamız 1980'den beri prefabrik-soğuk oda ve ticari tipi soğutucular üretmektedir.
Grundfos Pompa ve Hidrofor Ege Bölge Bayii,Honeywell Otomasyon ve Kontrol Ürünleri İzmir Bayii,Centraline HVAC Otomayon Çözüm Ortağı, Isısan,Buderus,Daikin Bayii,Sondex Plakalı Isı Değiştiricileri,Hilge Hijyenik Pompalar,Alldos dozaj pompaları,Verder Havalı Diyaframlı Pomplar,Merlin RO Cihazları.
İzmir'de doğalgaz ve kombi konularında faliyet göstermekteyiz.
Firmamız başta inşaat sanayi olmak üzere doğalgaz ve elektrik sanayilerine de sarf malzeme üretimi yapmaktadır.
Güneş enerji sistemleri konusunda faliyet göstermekteyiz.
Firmamız Türkiye'nin iklimlendirme merkezi olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte.
Mutfak havalandırması konusunda Dünyada uygulanmakta olan sistem ve ürünleri Türkiye'de de uygulamaya başlayan bir firmayız.
Plakalı eşanjörler konusunda faliyet gösteren firmamız her türlü ısı transfer sorununuzda çözüm ortağınız olarak çalışmaktan memnuniyet duyacaktır.
Kalorifer kazanları imalatı yapan şirketimiz 45 yıllık tecrübesi ile Alman teknolojisini kullanmaktadır.
1990 yılından bu yana ısıtma ve soğutma sistemleri uygulama ve projelendirme üzerine faaliyet gösteren firmamız demirdöküm ilede doğalgaz sektörünte faaliyetlerini sürdürmektedir.
Firmamız ALARKO CARRİER yetkili servisidir. Tüm alarko carrier mamüllerine hizmet vermekle yükümlüdür.
Kemalpaşa organize sanayi bölgesinde bulunan fabrikamızda ısı geri kazanım üniteleri, hava kanalları, kanal tipi elektrikli ısıtıcılar imalatı yapılmaktadır.
Firmamız anahtar teslimi hastane havalandırma tesisatı inşaatları gerçekleştirmektedir.
20 yılı aşkın bir süreden beri klima ve havalandırma piyasasına hizmet veren uzman kadrosu ile klima ve havalandırma sistemlerinin, kurulum, tamir ve satış sonrası teknik destek hizmetini vermekte, ayrıca her türlü ihtiyaca cevap verebilecek donanımı bünyesinde bulundurmaktadır.
Balıkesir'de faaliyet gösteren BALGAZ YETKİLİ Doğalgaz İç Tesisat Firması.
Mekanik tesisat proje ve taahhüt. Samsung Klima, Endüstriyel tesis doğalgaz dönüşüm.