Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Elektrik İle İlgili Firmalar

Elektrik malzelemeleri toptan perakende satış ufo ısıtıcıları yetkili bayii.
Firmamız AC-DC motor-bobinaj sektöründe faaliyet göstermektedir.
GoldMaster uydu alıcıları ege bölge bayii
Elektrik-Elektronik,Beyaz Eşya,otomotiv,klima-kombi, aydınlatma sektörlerine kablo grupları yapmaktayız.
2001 yılında güç elektroniği dalında ticari faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. Son yıllarda kendi adı altında (Powertech) ups (0,5-200 kVA), Voltaj Regülatörü (1-200 kVA) DC-DC güç kaynakları ve inverter üretimi yaparak faaliyetlerine devam etmektedir.
1999 yılında kurulan şirketimiz AC motor hız kontrol cihazları üretmektedir.AC motor sürücülerinin dizayn ve üretimi tamamiyle Türk mühendisleri tarafından, montaj ve testler bünyemizdeki teknik elemanlar tarafından yapılmaktadır.
Bursa'da 1988 yılından beri Entegre,Transistör,Kapasitör gibi birçok elektronik mikroparçanın satışını yapmaktayız.Elektronik Eşya satışımızda mevcuttur.Diğer illerede online parça gönderebilmekteyiz...
Her türlü elektrikli ev aletleri tamir bakım onarım yedek parca satışı yapılmaktadır.
Firmamız modüler hücre ve beton köşk imal etmektedir.
Firmamız sıhhi tesisat, elektrik tesisat taahüt, doğalgaz, kalorifer, güneş enerjisi, duşakabin, tadilat dekorasyon yapmaktadır.
Vimar s.p.a'nın Türkiye distrübütörü olan transel elektroteknik, Türkiye çapındaki 50 yetkili satıcısıyla vimar eikon, idea, plana, 8000 ve 10000 anahtar ve priz serilerinin dağıtımını ve satışını yapmakta, vimar ürünleri için yurt çapında teknik destek sağlamaktadır.
Elektronik Güvenlik Sistemleri üzerine taahhüt ve proje işleri üstlenmektedir.Yangın İhbar Sistemi,Hırsızlık İhbar Alarm sistemi ile Güvenlik Kamera ve Uzaktan İzleme Sistemleri
Firmamız , Elektrik - Elektronik ve Güvenlik Sistemleri Konusunda Proje , Uygulama ve Danışmanlık Hizmetleri veren bir kuruluştur.
kablo rakor,körtapa,somun,sıra,motor klemensleri ,gamak pervane,k.kutusu, polyamid pp spiral borular çelik spiral ve aksesuarları EMT boru ve bağlantı elemanları imalat satış
Fiber data elektirik güvenlik sistemleri hizmet vermekteyiz
Çelik sac elektrik motorunda sektörün lider firmasıyız.
Enko ltd. şti. 1997 yılında Endüstriyel tesislerin ihtiyacı olan enerji ve proses otomasyonu konusunda hizmet vermek üzere konusunda uzman kadrosu ile Sakarya'da kurulmuştur.
Her türlü elektronik ürünü garantili olarak satın alabileceğiniz bi site.