Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Elektrik İle İlgili Firmalar

Elektrik ve hırdavat malzemelerı satışı sanayi ağırlıklı siemens kelemsan entes waitmüller kondaş trafo metop finder satışı yapmaktayız.
Firmamızın barkod çözümleri hayatınızı kolaylaştırır.
Firmamız araç takip ve beton santraaleri otomasyonu konularında uzman ve deneyimli kadrosuyla siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermektedir.
Firmamiz elektrik tesisati plan, proje, taahhut, bina bakim onarimi, su tesisati ve boya badana dekorasyon anahtar ve kapı kilit sistemleri konularinda sektorundeki gelismeleri takip ederek en son teknolojiyi musterisine sunmak icin kaliteli hizmeti amac edinmis 1975 yilinda kurulmustur.
Firmamız endüstriyel elektrik otomasyon kompanzasyonpanoları, bina fabrika ofis elektrik tesisat işleri yapmaktadır.
Firmamız endüstriyel otomasyon, fabrika otomasyonu, bilgisayar esaslı kontrol sistemleri, anahtar teslimi fabrika kurulumları, PLC ve scada yazılımları, çimento fabriları otomasyonu konularında hizmet vermektedir.
Ordel endüstriyel kuruluşlarda ihtiyaç duyulan elektronik kontrol cihazları ve bu cihazlar ile birlikte kullanılacak her türlü sensörün imalatını ve ihracatını yapmaktadır.
Şirketimiz Elektrik Konusunda Uzmanlaşmış, Her türlü Elektrik İç Tesisat Projeleri ve Elektrik AG-OG, ENH Projeleri, Kompanzasyon Projeleri ve Taahhüt isleri yapmaktadır.
Elektrik muhafaza boruları, polietilen, halogen free, alev iletmeyen kangal boru konularında hizmet vermekteyiz.
Online Alışveriş Sitesi Her Türlü Elektronik ve Teknolojik Ürün Satışı
Ses sistemi ve sistemleri ışık ve anons sistemleri, telsiz kablosuz müzik yayın ve anons laserler gökyüzü tarayıcıları moving head robot ışıklar efektler dimmer ve mikser kulaklık amplifikatörü dağıtıcısı konularında hizmet vermekteyiz.
Kamera ve güvenlik sistemleri kurulumu üzerine çalışıyoruz.
Firmamız ses ışık görüntü sistemleri satış, proje ve servisini yapmaktadır.
36 yıldır Türk sanayisinde faaliyet gösteren firmamız dijital dünyada da faaliyetlerini başlamıştır.
Balıkesir Neon imalat
Firmamız Polonya'dan şalt mazlemesi üretimi yapan apator'un ve tyco-raychem yeniden doldurulabilir ehmuflarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.
Sekonder koruma roleleri ölçme ve koruma birimleri imalatı yapmaktayız.
Türkiye'ye ısıtıcı kablo sistemini getiren firma.1992 yılından beri sayısız proje tahüt yapmıştır. ısıtıcı kablo,varil şilte ısıtıcılar.Devi intertec,chromalox,eltherm Bayilikleri