Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Elektrik İle İlgili Firmalar

Firmamız Otomasyon ve Taahhüt alanı dışında Pano alanlarında gelişerek konusunda uzman ve deneyimli kadrosuyla yaygın, dinamik ve hızlı servis hizmetleri verilmesi piyasanın gereksinimleri çerçevesinde portföyümüze, çalışma alanımıza giren yeni iş dalları eklemeye hızla devam etmekteyiz.
Firmamız gsm cep telefonu tamir bakım ve onarımını yapmaktadır.
Şirketimiz elektrik malzemesi satışı alanında 1974 yılından bu yana geniş ürün yelpazesi ile hizmet vemektedir.
El aletleri yetkili servisiyiz.
Çevre kirlilik kontrolü, tesis emniyeti, işçi sağlığı kapsamında portatif, sabit gaz dedektörleri, baca gazı analizörleri, çevresel kirlilik kontrol, analizör, dedektörler, çevresel ve endüstriyel test ekipmanları, laboratuar cihazları, yüzeysel, yeraltı sularında ve toprakta yağ, petrol, hidrokarbon kirlilik miktar analizör ve dedektörleri...
Elektrik pano imalatı ve montajı
Firmamız sıhhi tesisat, elektrik tesisat taahüt, doğalgaz, kalorifer, güneş enerjisi, duşakabin, tadilat dekorasyon yapmaktadır.
firmamız elektrik otomasyon kumanda sistemlerinde deneyim sahibi uzman kadrosu ile hizmet veren bir firmadır
Firmamız elektrik ve taahüüt işlerine1992 yılından beri devam etmektedir.
Firmamız her türlü jeneratör bakım ve onarımını yapmaktadır.
Firmamız elektromekanik sektöründe faliyet göstermektedir.
1980 li yıllara kadar Türkiye ticaretinin kalbi İstanbul Tahtakale de alım-satım-ithalat işleriyle uğraşan firmamız zaman içerisinde tecrübelerini daha da geliştirerek 1985 yılından itibaren ülkemizde istihdam ve katma değer sağlamak üzere küçük elektrikli ev aletleri sektöründe imalat faliyetlerine başlamıştır.
Elektrik ve elektronik mühendislik hizmetleri vermekteyiz.
3A Elektronik, genç, dinamik yapısıyla ve 10 yıllık tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize başta Çorlu olmak üzere Çerkezköy, Saray ve diğer çevre ilçelerde hizmet vermektedir.

Temel çalışma konuları arasında, sanayimizde kullanılan elektronik cihazlara bakım ve
Firmamız elektrik kömürleri vakum palet kömürleri satışı yapmaktadır.
C³ Teknoloji özel projelerinizde ihtiyaç duyacağınız pek çok kritik parça ve ürünün temininde kapsamlı hizmetler sunmak üzere Türkiye pazarında faaliyete geçmiştir.
Kablosuz Otomasyon Sistemleri, Bilgisayar Sistemleri, Seslendirme Sistemleri, Kamera ve Güvenlik Sistemleri
Firmamız 2000 yılında Elektronik Tasarım firması olarak kurulmuştur. Ayrıca Seri ethernet Çeviriciler konusunda kusursuz ürün sunan Tibbo Teknoloji firmasının Türkiye Temsilciliğini yapmaktadır.