Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Elektrik İle İlgili Firmalar

Ses sistemleri, görüntü sistemleri, ışık sistemleri, dekor-simultane, plazma, projeksiyon işleri yapıyoruz.
Eksporto, hijyenik ve elektronik klozet kapaklarının Türkiye'de ithalatını ve temsilciliğini yapan ilk ve lider firmalardan biridir.
İstanbul Beykozda 1999 yılında aktif olarak çalışmaya başlayana firmamız elektrik sektöründe bugünkü güven veren yerini almayı başarmıştır.Firmamızın vermiş olduğu hizmetler; bina elektrik tesisatı, villa elektrik tesisatı, mağaza elektrik tesisatı, işyeri elektrik tesisatı,ofis ve bahçe aydınlatma, kumanda panoları ,toptan perakende malzeme satışı, elektrik taahüt işleri yapmaktadır.
kablo rakor,körtapa,somun,sıra,motor klemensleri ,gamak pervane,k.kutusu, polyamid pp spiral borular çelik spiral ve aksesuarları EMT boru ve bağlantı elemanları imalat satış
Profeyonel müzik aletleri ithalatı, toptan ve parekende satışı
Çeşit açısından zengin stoğumuz, kaliteli malzemelerimiz, hızlı servisimiz ,uygun fiyatlarımız ve ödeme kolaylıklarımızla hizmet verdiğimiz değerli müşterilerimizin memnuniyeti sürekli kılmaktır. Her türlü elektronik yarıiletken malzemeler için bizi çekinmeden arayabilirsiniz.
Firmamız samsung marka kahverengi ve beyaz eşya satışı yapmaktadır.
Led ve fiberoptik dekoratif aydınlatma, uçak ikaz sistemleri, dmx kontrol üniteleri
Ana ürün yelpazemiz içerisinde, SONY Profesyonel Plazma ve LCD monitörler, SONY LCD ve Plazma TV'ler, SONY projektörler ve SONY kapalı devre güvenlik sistemleri yer almaktadır. Bu ürünleri destekleyici diğer markalar olarak da Marantz ses sistemleri, Focal, Dali ve Scandyna hoparlörler ile çözümler sunulmaktadır.
Voltaj sorunlarınız için her tip regülatör ve transformatörler
Şalter tamir ve bakımı ve yedek parçaları, kesici tamir ve bakımı,kontak tamir ve imalatı, hertürlü yedek parça imalatı.Özel parça imalatıve kesici şalter ikinci el alım satım
Mtel ambulans malzelemeri, tepe lambası, iç dizaynı, telsiz sistemleri, medikal elektronik cihaz servisi konularında çalışan bir firmadır.
Yenilenebilir enerji kaynaklarından güneş enerjisi üzerine uzmanlaşarak bu alanda hizmet vermekteyiz.
Biyometrik, İris Tanıma, Yüz Tanıma, Parmak izi tanıma, Damar tanıma, DVR, CCTV, Kamera, PDKS, Geçiş kontrol, Kartlı Geçiş
Profesyonel Ses, Işık, Görüntü sistemlerinin satışı kiralanması ve tamiri, güvenlik ve alarm sistemlerin kurulumu
Akpaş Alarm ve Güvenlik Sistemleri, Ev Eşyaları, Medikal Ürünler
Firmamız elektronik sektöründe faliyet göstermektedir.
Tüm endüstriyel kuruluş ve tesislerde kullanılan makine, teçhizat, donanım ve sistem otomasyonlarına ait makine yedek parça ve her çeşit elektrik ve elektronik malzemesinin teminini yurt dışından ve stoklarımızdan sağlamaktayız.