Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Elektrik İle İlgili Firmalar

Pronetsis İletişim ve Elektrik Sistemleri
Güç elektroniği konusunda hizmet vermek üzere kurulan İmelsan Ltd.Şti. günümüzde Türkiye ulusal pazarında yerli üretim yapan firmalar arasında yer almakta ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Kurumsal ve endüstriyel alandaki tüm güç problemlerine mükemmel çözümler sağlayan
1990 yılında elektrik malzemeleri toptan alım satımı amacı ile kuruldu. Gelişim süreci içinde imalat ve taahhüt işlerini de faaliyetleri arasına katan firma başarılı işlere imza atti.
Elektrik malzeme satışı ev aletleri tamiri yapmaktayız.
Entronom, gaz dedektörleri ile her evde potansiyel bir tehlike arz eden, patlayıcı özelliğe sahip, doğalgaz veya LPG ile çalışan cihazlardan sızabilecek gaz kaçaklarına; genellikle soba, şofben, gaz ocakları vb. araçlardan sızan öldürücü ve hissedilmeyen karbonmonoksit (CO) gazına karşı sizin ve ailenizin can güvenliğini koruma altına alarak toplum refahına önemli bir katkı sağlar.
KELİ LOADCELL VE CAS İNDİKATOR. SÜT TANKI TARTI SİSTEMLERİ.
Firmamız elektrik tesisatı merkezi ve bireysel uydu sistemleri elektrikli kepenk ve garaj kapıları telefon santrali montajı servis hizmetleri vermekteyiz.
elektrik elektronik taahüt işleri
A.g. o.g. tesisat ve taahhüt işleri, kumanda ve otomasyon, genpower jeneratör bölge bayi ve servisi, aydınlatma ve şalt grubu malzeme satışı yapmaktayız.
Firmamız 1988 yılından buyana ANTALYA'da elektrik pano üretimi konusunda faliyet göstermektedir.Kaliteyi ön planda tutan firmamız yine bir ilke daha imza atarak antalyada ilk ve tek TSE'li panocu olma özelliği taşımaktadır
Her tür sanayii grubunun yoğun ihtiyaç duyduğu kablo, kablo bağlantı elemanları ve aksesuarları sektöründe faliyet göstermekteyiz.
15 yıllık servisçilik tecrübemiz ve uzman kadromuz ile sizlerin hizmetinizdeyiz.
Elektronik kart tamiri, bakım, onarım, ürün satışı
karakoclar insaat proje elektrik taahhut toptan satış pazarlama ve uygulama
Firmamız; güç elektroniği, kesintisiz güç kaynağı, regülatör, jeneratör, alarm ve güvenlik sistemlerinin satışında hizmet vermektedir.
sanayi ve ticaret dalında kurulduğu yıldan bu yana siz degerli müşterilerine hizmet vermekten onurduyuyoruz.
Notebook, Bilgisayar, Cep Telefonu... 8000 çeşit teknolojik ürün... 12 Ay Taksitle...
Elektrik elektronik su arıtma tesisat yüzme havuzları güvenlik sistemleri