Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Elektrik İle İlgili Firmalar

Şirketimizin ana faaliyet alanı. Kapalı devre TV (CCTV). Yangın İhbar Sistemleri. Soygun İhbar Sistemleri
AG OG Elektrik Malzemeleri Satışı
Firmamız endüstriyel otomasyon uygulamaları konusunda plc kontrollü otomasyon panoları ağırlıklı olmak üzere scada uygulamaları makine kumanda panoları imalatı yapmaktadır.
TSE ve ISO 9001:2000 (TUV SUD) Belgeli Elektrik Pano Üretimi.
Endüstriyel otomasyon sistemleri, cnc robot dönüşümleri, paketleme ve dolum makinaları konularında faliyet göstermekteyiz.
Firmamız fotoğraf ve eğitim cihazları konularıda faliyet göstermektedir.
Marine Control Technic, ( MCT ) 2002 yılında kurulmuş bir gemi elektrik bakım/onarım firmasıdır. Firmamız hem gemilere servis vererek yerinde bakım yapmakta, hem de atölye bakımı gerçekleştirmektedir.
Şirketimiz Elektrik Konusunda Uzmanlaşmış, Her türlü Elektrik İç Tesisat Projeleri ve Elektrik AG-OG, ENH Projeleri, Kompanzasyon Projeleri ve Taahhüt isleri yapmaktadır.
Firmamız dönüşüm endüstri ve otomasyon sektöründe faliyet göstermektedir.
Akpaş Alarm ve Güvenlik Sistemleri, Ev Eşyaları, Medikal Ürünler
1970 yılında celal dertli tarafından elektrik malzemeleri satışı ve taahüt işleri yapmak amacı ile kurulan firmamız günün değişen koşullarına olarak kendisini geliştiren firmamız 2000 yılında şirketleşmiş olup faaliyetlerine devam etmektedir.
Kesintisiz güç kaynakları ups regülatör, akü teknik servis hizmetleri Türkiye'nin en büyük kesintisiz güç kaynakları servisini yapmaktayız.
Firmamız yanıcı patlayıcı gaz ortamlarında ve benzer risk teşkil eden rafineri, boya, kimya, ilaç fabrikaları, akaryakıt depolama dolum tesisleri ve istasyonlarında kullanılan ex-proof (alev sızdırmaz) elektrik malzemelerin temini, montajı ve teknik danışmanlık konularında en yakın çözüm ortağınızdır.
Elektrik muhafaza boruları, polietilen, halogen free, alev iletmeyen kangal boru konularında hizmet vermekteyiz.
Şirketimiz yerli ve yabancı firmalarla işbirliği halinde olup her türlü yurt içi ve yurt dışı projelerde komple mühendislik ve müşavirlik hizmetlerini yüklenmekte ve uygulamaktadır.
Plc tamiratı servisi eğitimi ve sıfır-ikinci el satışı yapılmaktadır.
Firmamız polimer ve seramik muhafazalı metal oksit dirençli orta gerilim parafudrları imalatını yapmaktayız.
modulatör:vcd,dvd,kamera,playstation,receiver, dijital uydu alıcıları,tv,sinema,ses sistemleri,dijital fotograf makinalarında çekilen resimleri tv de seyredebilme imkanı.scart ve rca,şasi girişi olmayan tv lerde bu cihazlara uyum imkanı sağlayan çok geniş amaçla kullanılabilen cihazdır.