Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Elektrik İle İlgili Firmalar

Firmamız ledli aydınlatma sistemleri üzerine hizmet vermektedir.
Firmamız özel trafo tesisleri, alçak ve yüksek gerilim tesisleri, enerji nakil hatları, tarımsal sulama tesisleri konusunda iştigal etmektedir.
Şirketimiz 1997 yılında Ankara'da mühendislik, sistem entegrasyonu, ürün satışı Konusunda faaliyet göstermek üzere kuruldu. Güvenlik sistemleri alanında 8 senedir tecrübesiyle ülkemizde birçok projeye başarıyla imzasını attı.
Firmamız güç elektroniğinde 20 yıldır faliyet göstermektedir.
Rüzgar güneş ve su'dan elektrik üretim sistemleri konusunda faliyet göstermekteyiz.
Led aydınlatma paratoner ve topraklama.
Bosch ve Beko Yetkili Ana Bayii | Beyaz Ev Yetkili bayi farkını kaliteli alışveriş hizmetiyle Beyaz Ev de yaşayın. Orjinal ürünler şok fiyatlar bu sitede.
IC, aktif entegre ve hafiza distribütörü..
İstanbul bilişim a.ş. sony vaio Türkiye distribütörlüğü, projeksiyon teknolojileri ve plazma&lcd tv yetkili ithalat merkezi profilleri ile üç ana kategoride ithalat ve dağıtım kanalı oluşturmuştur.
Kesintisiz Güç Kaynakları ( Online UPS ve Line Interactive UPSler ), Kuru Aküler ( Yuasa Akü, BB Akü, Dryfit Akü vs.) Voltaj Regülatörleri, Akü Şarj Redresörleri, Statik Invertörler, SMPS Güç Kaynakları, Brookfield Viskozimetreler vs. satış ve teknik servis hizmetleri...
Firmamız dönüşüm endüstri ve otomasyon sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız elektrik ve kontrol sistemleri alanında faliyet göstermektedir.
1970 yılında celal dertli tarafından elektrik malzemeleri satışı ve taahüt işleri yapmak amacı ile kurulan firmamız günün değişen koşullarına olarak kendisini geliştiren firmamız 2000 yılında şirketleşmiş olup faaliyetlerine devam etmektedir.
Kesintisiz güç kaynakları ups regülatör, akü teknik servis hizmetleri Türkiye'nin en büyük kesintisiz güç kaynakları servisini yapmaktayız.
Firmamız yanıcı patlayıcı gaz ortamlarında ve benzer risk teşkil eden rafineri, boya, kimya, ilaç fabrikaları, akaryakıt depolama dolum tesisleri ve istasyonlarında kullanılan ex-proof (alev sızdırmaz) elektrik malzemelerin temini, montajı ve teknik danışmanlık konularında en yakın çözüm ortağınızdır.
Şirketimiz yerli ve yabancı firmalarla işbirliği halinde olup her türlü yurt içi ve yurt dışı projelerde komple mühendislik ve müşavirlik hizmetlerini yüklenmekte ve uygulamaktadır.
Plc tamiratı servisi eğitimi ve sıfır-ikinci el satışı yapılmaktadır.
Taban saclı, örtü saclı, modüler, monoblok, sac kapılı, cam kapılı olarak 250A'den 4000A'e kadar imal edilen panolarımız; geniş kullanılabilir iç alana, hızlı ve kolay montaj özelliğine sahip DKP, galvaniz sac ve paslanmaz olarak CNC makinelerde üretilmektedir.