Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Reklam İle İlgili Firmalar

Reklam, tanıtım ve pazarlama organizasyonları düzenlenmekteyiz.
Artık promosyon çok kolay, stoklu ithal ürünlerimiz ve plaj ve okul çantası imalatımızla yanınızdayız.
Broşür, katalog, afiş, dergi, basın ilanları, ambalaj, amblem, logo gibi konularda faliyet göstermekteyiz.
Madeni etiket, kutulu plaket, tabela, serigrafi baskı, yaka rozeti, pantoğraf, pleksiglas tabela üretimimzle hizmetinizdeyiz.
Dijital Dünyada Görsel Bir Ziyafet
Organizasyon ve reklam sektöründeki prof. ekibimizle siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.
Garden Kart Plastik kart sistemleri 1998 yılından bu yana kart üretimini en iyi ve kaliteli bir şekilde işlerini zamanında teslim etmektedir.
Hizmetlerimiz DİGİTAL BASKI Bina Cephe Giydirme Cam Giydirme Araç Kaplama Bayii Tanıtım Baskıları Fuar Tanıtım Baskıları Işıklı, Işıksız Reklam Panoları Bez Afiş Roll- Up Bayrak Yönlendirme
Firmamız bayrak flama, afiş, örümcek banner, x banner, roll up imal etmekte ve dijital baskı, emprime baskı, serigraf baskı yapmaktadır.
Reklam sektöründe 17 yıllık tecrübemizle, kurumsal kimlik, reklam fotoğrafçılığı, medya planlama, grafik tasarım,web tasarım, baskılı işler, gazete-dergi reklamları, outdoor reklam, gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz.
1992 yılında dört ortakla kurulan Stock Tasarım; bir yıl sonra Ekin Dalgıç ve Kazım Dirik'in kurucu ortak oldukları "Cargo Tanıtım"a dönüştü.
Serigrafi baskı, madeni etiket, çıkartma etiket, leksan etiket, alüminyum panel, plaket, şilt, kupa, kristal, reklam, ajans, asit indirme, prinç etiket, trigromi baskı, tabela, otel ekipmanları, bedava, leksan, özdemir, leksanetiket, çöp kovaları, etiket, matbaa, madalyon, baskı, 4 renk, rozet, leksan, serigraf, ajans, büro malzemeleri, kabartma etiket, ikaz etiketleri.
Bu yıl Maytid ziyaretçileri ve katılımcılarının 6.kez buluşacağı organizasyonumuz 02-05 Kasım 2006 tarihleri arasında Marmaris Turban Club Yazıcı tesislerinin 3000 m2'lik salonlarında, mesleki etkinliklerle kapılarını 250.000 yatak potansiyelli Güney Ege'nin Turizm ve Yapı profesyonellerine açacaktır.
İnternet Reklamcılığı ve Tanıtım Amacı ile kurulan firmamızın Temel hedefi interaktif bir ajans olarak kurumsal hizmetler üretmektir. Firmamız yapı itibari ile web sitesi kurulum, yazılım, tanıtım cd, logo, katalog tasarım olmak üzere geniş bir scalada hizmet vermeyi hedefleyerek yapılanmıştır.
bünyemizde çalışan sayısı aktif olarak 1608 kişidir, bunların biçoğu üniversitede hala okuyan ve mezunudur, şirketimiz sadece prestijini yükseltmek için maddiyatı en alt seviyeye indirmiştir.
Reklam hizmetinde en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Kupa madalya masa isimligi kristal plaket etiket levha
Sümbül reklam ve pantograf hizmetleri kupa, madalyon, rozet, plaket ve şilt konularında hizmet vermekteyiz.
Tabela , ışıklı reklam oşıksız tabela , totem