Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Reklam İle İlgili Firmalar

Reklam, tanıtım ve pazarlama organizasyonları düzenlenmekteyiz.
Firmamız plaket kupa madalya prinç polyester mermer ürünler rozet imalatı yapmaktadır.
Firmamız doğrudan satış sektörüne yönelik olarak her türlü baskı, tasarım, matbaa ve ajans hizmetleri vermenin yanı sıra ayrıca satış ve pazarlama organizasyonlarının kurulması çalışmalarında da bulunmaktadır.
1996 yılında tam hizmet ajansı olarak, tasarımdan uygulamaya şirketlere hizmet veren rotam 2003 yılından itibaren danışmanlık ve halkla ilişkiler hizmeti veriyoruz.
Firmamız serigraf baskı (opak-şeffaf stiker-aleminyum)plexiglastan mamul broşürlük ve stantlar-promosyon çalışmaları yapmaktadır.
Özel günlerinizde davetlilerinize unutulmaz dakiklar yaşatın. Balon süsleme ve organizasyon hizmetlerimizle özel günlerinizde yanınızdayız.
Serigrafi baski teknigi ile opak seffaf etiket, pvc, polyester, polikarbon malzemelerden arkasi yapiskanli,yapiskansiz etiketler,damla etiketler,promosyon ürünleri
Firmamız web tasarım konusunda faliyet göstermektedir.
Reklam tanıtım hizmetleri ve reklam fotoğrafçılığı hizmetleri vermekteyiz.
FreeArt olarak amacımız firmanızı hem gerçek hem de sanal ortamlarda en iyi şekilde ifade etmek ve hedef kitleniz üzerinde sizin için en iyi imajı oluşturabilmektir.
Supermarket ve mağaza display fiyatlandirma ve fiyat teşhir ekipman aksesuarlari, yazar kasa , rulo, etiketlendirme, market design , vitrin dekorasyon malzemeleri, fiyatlandirma etiketlendirme bilgilendirme sistemleri
Firmamız reklam ve ilan konularında faliyet göstermektedir.
Firmamız bayrak flama, afiş, örümcek banner, x banner, roll up imal etmekte ve dijital baskı, emprime baskı, serigraf baskı yapmaktadır.
Broşür, katalog, afiş, dergi, basın ilanları, ambalaj, amblem, logo gibi konularda faliyet göstermekteyiz.
Madeni etiket, kutulu plaket, tabela, serigrafi baskı, yaka rozeti, pantoğraf, pleksiglas tabela üretimimzle hizmetinizdeyiz.
Dijital Dünyada Görsel Bir Ziyafet
Serigrafi baskı, madeni etiket, çıkartma etiket, leksan etiket, alüminyum panel, plaket, şilt, kupa, kristal, reklam, ajans, asit indirme, prinç etiket, trigromi baskı, tabela, otel ekipmanları, bedava, leksan, özdemir, leksanetiket, çöp kovaları, etiket, matbaa, madalyon, baskı, 4 renk, rozet, leksan, serigraf, ajans, büro malzemeleri, kabartma etiket, ikaz etiketleri.
Artık promosyon çok kolay, stoklu ithal ürünlerimiz ve plaj ve okul çantası imalatımızla yanınızdayız.