Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Reklam İle İlgili Firmalar

Reklam, tanıtım ve pazarlama organizasyonları düzenlenmekteyiz.
sizin hala web siteniz yok mu? firmanıza internette kazanç saglayan siteler tasarımlar yapıyoruz
Çocuk oyun parkları, oyun elemanları, oturma bankları, aydınlatma direkleri imalatı ve montajı yapmaktayız.
Matbaacılık çok geniş bir daldır ve baskı sırasında yapılan tercihler maliyeti çok etkiler. Biz Nokta Matbaa olarak tecrübelerimizle maliyeti minimuma indirecek kararlar alır, müşterilerimizi memnun etmek için çalışırız. Baskı sırasında işi takip ederek kaliteli baskıyı yakalamak için uğraşırız.
bünyemizde çalışan sayısı aktif olarak 1608 kişidir, bunların biçoğu üniversitede hala okuyan ve mezunudur, şirketimiz sadece prestijini yükseltmek için maddiyatı en alt seviyeye indirmiştir.
2003 yılında Hoby & Art dergisi ile yayıncılık hayatına başlayan reform yayıncılık,doğru içerik ve dogru strateji ile kazandığı tecrübeyi doğru çizgide kullanarak kısa sürede büyümüştür. Reform özellikle amblem, logo, kurumsal kimlik, ambalaj tasarımı, baskılı malzemeler, web tasarımı, web uygulamaları, fuar tanıtım hizmetleri,organizasyon ve fotoğraf çekimi konusunda ihtisaslaşmayı başarmıştır.
Firmamız web tasarım hizmetleri vermektedir.
Dijital Dünyada Görsel Bir Ziyafet
Serigrafi baskı, madeni etiket, çıkartma etiket, leksan etiket, alüminyum panel, plaket, şilt, kupa, kristal, reklam, ajans, asit indirme, prinç etiket, trigromi baskı, tabela, otel ekipmanları, bedava, leksan, özdemir, leksanetiket, çöp kovaları, etiket, matbaa, madalyon, baskı, 4 renk, rozet, leksan, serigraf, ajans, büro malzemeleri, kabartma etiket, ikaz etiketleri.
Bu yıl Maytid ziyaretçileri ve katılımcılarının 6.kez buluşacağı organizasyonumuz 02-05 Kasım 2006 tarihleri arasında Marmaris Turban Club Yazıcı tesislerinin 3000 m2'lik salonlarında, mesleki etkinliklerle kapılarını 250.000 yatak potansiyelli Güney Ege'nin Turizm ve Yapı profesyonellerine açacaktır.
Estetiğin Teknoloji İle Buluştuğu Nokta..
İnternet Reklamcılığı ve Tanıtım Amacı ile kurulan firmamızın Temel hedefi interaktif bir ajans olarak kurumsal hizmetler üretmektir. Firmamız yapı itibari ile web sitesi kurulum, yazılım, tanıtım cd, logo, katalog tasarım olmak üzere geniş bir scalada hizmet vermeyi hedefleyerek yapılanmıştır.
Reklam hizmetinde en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Kupa madalya masa isimligi kristal plaket etiket levha
Firmamız prodüksiyon, reklam ve organizasyon hizmetleri vermektedir.
Nux medya kurumsal kimlik alanında çalışan en kapsamlı firmadır.
Extreme ürünler.com sitesinde arayıpta bulamayacağınız çok orjinal tshirtler ve yakında sitemizde tüm Türkiye'de satışa sunulacak olan i-glow saç ve vücut jeli hakkında bilgi bulabilirsiniz.
Reklam tanıtım ve organizasyonlarınızda A'dan Z'ye tüm hizmetleri tek çatı altından sunarak, ihtiyac duyacagınız tüm hizmet ve servislerin profesyonel sonuclar getirmesini saglıyoruz.
Firmamız açık hava reklamcılığı, üretim montaj ve bakım hizmetleri vermektedir.