Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Reklam İle İlgili Firmalar

organizasyon,palyaço,cocuk tiyatrosu,animasyon,kostum karakter,dans,dansçı,dans gruplari,robotman,pandomim,michael jackson,disco,breakdance,
Reklamcılık ve bu konuda üretim yapanlardan farklı olarak kendine özgü tarzı ve bu tarzını süreç içinde geliştirmesiyle kendi üslubunu göstermiştir.
Dijital baskı, araç giydirme, cephe giydirme, germe viniller, oww konularında hizmet vermekteyiz.
Tanıtım ve reklam üzerine faaliyet gösteren firmamız, web siteleri, kurumsal tanıtım ve izmir hava yolları breeze dergisi ve vatan dergi grubunun ege bölge reklam temsilciliğini yapmaktadır.
1991 den günümüze, profesyonel kadrosu ile kalite, hız ve güvenliği ön planda bulunduran eylül tercüme, 25 full time - 100 den fazla freelance çalışanı ile bütün dillerde hizmet vermektedir.
Düğün, davet, bayi toplantılarınız,sünnet,festival ve şenliklerle hizmetinizdeyiz...
General Reklam olarak 1992 yılından bu yana Mersin'de serigrafi baskı hizmetleri vermekteyiz.
Organizasyon , Kostüm , Açılış , Palyaço , Animasyon , Host - Hostes , Manken , Fotomodel , CAst , Casting , Balon , Balon Süsleme , Düğün , Nişan , Sünnet , Kokteyl , Çiçekçilik , Otomobil , Davetiye , Web dizayn , Tiyatro , Çocuk oyunları , Aktiviteler vs ...
Her türlü sıcak soğuk baskı kalıp imalatımız vardır özellikle deri kauçuk ve plastik sektürüyle ilgili tüm kalıp ekipmanları.
1995 ten beri hertürlü bayrak flama bayrakları ve dış mekan bayrakları üretimi yapmaktayız.
Firmamız tente ve çadır malzemeleri satışı yapmaktadır.
Tabela - totem - ışıklı tabela - digital baskı - eşantiyon - yol tabelası -
Firmamız etiket,kaşe, plaket, afiş, bayrak, yönlendirme levhaları, tabela, prinç ve alüminyum malzemeler, pleksiglas levhalar, kapı ve masa isimlikleri, vs. gibi geniş ürün ve hizmet yelpazesi ile sektöründe bir numara olmayı hedeflemektedir
Led Tabela, neon tabela için elektronik devre imali, Pleksi ışıklı tabela yapımı, led ile tabela yapımı, reklamcılar için devre dizaynı.
Prensiplerimiz; iyi hizmet, maksimum kalite, cazip fiyat,her gün yenilik.
Reklam, Tanıtım ve Organizasyon Aş.
Yurt dışından gelen yabancı modellerimizi web sitemizden görebilirsiniz. Hostes ve cast kadromuz için lütfen ajansımızla irtibata geçin.
Marketing(tanıtım tattırım satış destek elemanı)merckadrosu yada bordrolama hizmeti,fuar host hostes temini,açılış davet org...