Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Reklam İle İlgili Firmalar

Ast ajans 1999 yılı başında Ankara'da kuruldu. Ticari hayatımızda ön planda dürüstlüğü, kaliteyi ve hizmet anlayışını ilke edinerek yenilik ve kalite prensibinden ödün vermeden faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Bu sayede çalıştığımız tüm alanlarda sizlerle olmaktan mutluyuz.
Katolog-Broşür, Web Tasarımı, İnteraktif CD, Kurumsal Kimlik Çalışması
Tabela ve Açıkhava reklamcılığı konusunda 15 yıldır imalat yapmakta olan firma, Özellikle kutu harf konusunda ihtisaslaşmış olmakla birlikte, yeni teknolojik ürünlerin tasarım ve imalat projelerinde de oldukça başarılı imalatlar yapmaktadır.
Firmamız tabela, totem, araç kaplama, bina giydirme, kutu harf, pleksi folyo dijital baskı, branda, bayrak, ışıklı tabela, üzerine üretim ve uygulama yapmaktadır.
Reklamcılıkta önemli olan uzmanlık, profesyonelliktir. Bu prensipten hareketle uzman ve öncü anlayışla firmalar, kurumlara ve şahıslara etkili reklamcılık hizmetleri vermekteyiz.
Mor Prodüksiyon, prodüksiyon ve post prodüksiyon konusunda 2001 yılından bu yana hizmet vermektedir. Tanıtım ve reklam film yapımı, eğitim filmleri, montaj, dublaj ve çoğaltım hizmetleriyle size destek olmaya devam ediyoruz.
Reklamhavuzu, yaratıcı reklam fikirleri havuzudur.Stratejik pazarlama danışmanlığı ve tüm reklam tanıtım hizmetlerini verir. Kurumsal kimlik oluşturma, gazete ve dergi reklamları, web-portal tasarımı...
Açık hava reklamcılığında 13 yıldır ithalatçı olarak faaliyet göstermektedir. Firmamız METAMARK UK. ve ASLAN Gmbh ( Almanya) reklam folyoları, VALMEZ Mehler Haku (Almanya) reklam vinillerinin mümessilliğini yapmaktadır.
Tabela, kutu harf, krom harf, paslanmaz harf, dijital baskı, neon tabela, ışık tabela ve totem tabela konularında imalat yapmakta olan bir firmayız.
Logoda amaç çok önemlidir. Önce amacızı belirlemeli, logoyu ona göre düzenlemeliyiz. Amacımız bir ismi logo haline getirmek midir? Yoksa bir etkinliğe göre logo bulmak ve yapmak mıdır?
Tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verebilecek yetenekli ve bilgi sahibi takımı, size özel çözümler üretebilecek ve geliştirebilecek katma değer hizmetleri ve kusursuz yönlendirme için geniş iş çevresiyle Peremeci Film Prodüksiyon, görsel sanatların her aşaması ve her alanında size en iyi hizmeti sunuyor.
Her türlü sıcak soğuk baskı kalıp imalatımız vardır özellikle deri kauçuk ve plastik sektürüyle ilgili tüm kalıp ekipmanları.
Organizasyon , Kostüm , Açılış , Palyaço , Animasyon , Host - Hostes , Manken , Fotomodel , CAst , Casting , Balon , Balon Süsleme , Düğün , Nişan , Sünnet , Kokteyl , Çiçekçilik , Otomobil , Davetiye , Web dizayn , Tiyatro , Çocuk oyunları , Aktiviteler vs ...
Firmaların birarada olduğu hem rehber hemde ürünlerini teşhir edebileceği webs sayfası.
Radyo ve televizyon reklamları konularında faliyet göstermekteyiz.
Sektörde 1990 yılından beri faaliyet göstermekte olan firmamız sektörün en iyileri arasına girme gayesini hedef edinmiştir. Bu doğrultuda yapılan işin kalitesi zamanında teslimat ve üstün hizmet vermeyi hedeflemektedir.
Model Ajans Menajerlik & Organizasyon Yurtiçi ve yurtdışı organizasyonlar
Firmamız adana basta olmak uzere kartvizit-brosur-afiş-karton canta-kutu-naylon poset konularında tum turkıye'ye hızmet vermektedir.