Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Adana İle İlgili Firmalar

Lüks Adana Seyahat Şehirlerarası Yolcu Taşımacılığı Lojistik Hiz. Tic. Ltd. Şti. Sektörümüzün kaliteli ulaşım, artan talep ve istenilen hizmet arayışını tam anlamıyla karşılayabilmek ve maksimum derecede bu isteklere cevap verebilmek hedefi ile 1980 tarihinde firmamız yolcu taşımacılığına başlamıştır.
Makina yedek parça imalatı yapan firmamız Çimento sektörüne yoğunlaşmıştır.
Firmamız çelik sektöründe faliyet göstermektedir.
1975 yılında elektrik ve elektronik konularında hizmet vermek amacıyla kurulan firmamız uzun yıllardır konusunda uzman eğitimli ve deneyimli bir kadro ile üretime devam etmektedir.
Ana faaliyet konularımız kaynak dumanı emme sistemleri, egzoz dumanı emme sistemleri, her çeşit ve özellikte teknik hortumlar, endütriyel havalandırma sistemleri, fanlar, aspiratörler ve toz toplama sistemleridir.
Firmamız anahtar teslimi endüstriyel tesis kuruluşları ve bu tesislerin ihtiyacı ekipman montajlarını yapmaktadır.
Alüminyum cam cephe giydirme sistemleri konusunda hizmet vermekteyiz.
Sunsis net systems, hosting, web tabanlı yazılım ve veritabanı uygulamaları, danışmanlık ve kesintisiz 7/24 destek hismetleri sunmaktadır.
Fabrika teknik tesisat-ot kontrol malzemeleri konusunda proje-taahhut ve ticaret yapmaktadır.
Adana'da yangın söndürme tüpü imalatı yapmaktayız.
Demir Doğrama, Ferforje, Çelik Konstrüksiyon, Çelik Çatı, Asma Tavan, Yangın Merdiveni imalatı
Size ve mekanlarınıza özel uygulanan iç ve dış kapı vitray çalışmaları, tavan aydınlatmaları, dekoratif ayna çalışmaları.
Firmamız 1987 yılında kurulmuştur, kuruluş yıllarında her türlü ag ve og proje ve müşavirlik hizmetleri yapan firmamız aynı yıl taahhüt grubunu oluşturarak tüm resmi ve özel sektöre hizmete başlamıştır.
Haşere İlaçları ve İlaçlama Makinaları üreten ISO 9001 ve ISO 14001 belgeli kurumsal bir firmayız.
Firmamız elektrik malzemeleri toptan ve parekende satış,otomasyon sistemleri,telekominikasyon sistemleri,tesisat,taahhüt,proje,cevre park bahce aydınlatma,tarihi eser aydınlatma,pano imlat demontaj,otomasyon sistemleri alanında faaliyet vermektedir
Firmamız kırtasiye, kitap, hediyelik eşya ve oyuncak sektöründe toptan dağıtım yapan bir firmadır. mopak, timaş, faber, çınar, pensan vb gibi sektörün önde gelen isimlerinin bayisiyiz.
Firmamız şirketlere yönelik eğitim ve danışmanlık hizmetleri, bireysel terapi, grup terapileri, psikodrama, ölçme ve değerlendirme hizmetleri vermektedir.
Sanayi tipi araba ve mobilya tekerlekleri.