Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Adana İle İlgili Firmalar

Lüks Adana Seyahat Şehirlerarası Yolcu Taşımacılığı Lojistik Hiz. Tic. Ltd. Şti. Sektörümüzün kaliteli ulaşım, artan talep ve istenilen hizmet arayışını tam anlamıyla karşılayabilmek ve maksimum derecede bu isteklere cevap verebilmek hedefi ile 1980 tarihinde firmamız yolcu taşımacılığına başlamıştır.
Firmamız çelik sektöründe faliyet göstermektedir.
Ana faaliyet konularımız kaynak dumanı emme sistemleri, egzoz dumanı emme sistemleri, her çeşit ve özellikte teknik hortumlar, endütriyel havalandırma sistemleri, fanlar, aspiratörler ve toz toplama sistemleridir.
Firmamız anahtar teslimi endüstriyel tesis kuruluşları ve bu tesislerin ihtiyacı ekipman montajlarını yapmaktadır.
1975 yılında elektrik ve elektronik konularında hizmet vermek amacıyla kurulan firmamız uzun yıllardır konusunda uzman eğitimli ve deneyimli bir kadro ile üretime devam etmektedir.
Makina yedek parça imalatı yapan firmamız Çimento sektörüne yoğunlaşmıştır.
Alüminyum cam cephe giydirme sistemleri konusunda hizmet vermekteyiz.
Firmamız sigortacılık sektöründe faliyet göstermektedir.
KOBİGEM Kobi Geliştirme Merkezi
Murata Savio schlafhorst rieter seramik plastik metal malzemeler imalat ve satışı
Firmamız sanal mağaza veya on-line satış sitesi niteliğindedir.
Ag-og elektrik pano, dikili tip pano, modüler pano, dağıtım panosu, kompanzasyon panosu, sayaç panosu, duvar tipi pano, konsol tipi pano İmalatı.
Firmamız şirketlere yönelik eğitim ve danışmanlık hizmetleri, bireysel terapi, grup terapileri, psikodrama, ölçme ve değerlendirme hizmetleri vermektedir.
Sitemizden online elektronik güvenlik sistemleri ürünleri satın alabilirsiniz. Kamera sistemleri, üst arama dedektörleri, yangın alarm sistemleri, hırsız alarm sistemleri, kişisel güvenlik ürünleri online satış 24 saat teknik destek vermekteyiz.
Adana'da yangın söndürme tüpü imalatı yapmaktayız.
Fabrika teknik tesisat-ot kontrol malzemeleri konusunda proje-taahhut ve ticaret yapmaktadır.
Gizem Oto Kiralama Her insan özeldir ve her şeyin en güzelini, en iyisini hak eder. Biz; siz özel müşterilerimiz için en özel, en son model arabalarla ve en özel şoförlerle en iyi hizmeti veriyoruz. Profesyonel hizmet anlayaşımızla sizin konforlu ve güvenli seyahat etmeniz için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Referanslarımızın ve araç say
Lider Zaman Kont. Ve Güvenlik Sis. Tic. Ltd. Şti. uzmanlık alanı olarak; İşçi Kart Basma Saatleri, Bilgisayarlı Personel Devam Kontrol Sistemleri(PDKS),Kartlı Geçiş Sistemleri, Parmak izli Personel Devam Takip Sistemleri,Parmak İzi Tanıma Sist. Bekçi Tur Kontrol Sistemleri, Otopark ve Turnike Sistemleri, Personel Kimlik Kartları CCTV Kamera & Güven