Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Tarim Urunleri İle İlgili Firmalar

Firmamız her çeşit kültivatör, tesviye küreği, merdane, traktör arka kepçe, pancar sepeti, tiller kültivatör, çizel(Patlatma) ve kültivatör yayları ile ot toplama tellerini imal etmektedir.
Gıda, tarım ve hayvancılık konularındaki temel bilgileri de yayınladığı kitaplar ile sektörün ve ilgililerin hizmetine sunan yayınevimizin, tarımsal üretimin çeşitli dallarıyla ilgili çok sayıdaki kitabına her geçen gün yenileri eklenirken, mevcudu tükenenler de güncelleştirilerek yeniden basılmaktadır. Kitaplarımızın satış ve dağıtımı merkezimizden yapılmaktadır. birçok il ve ilçede de satış noktalarımız vardır
Firmamız Antalya organize sanayi bölgesinde faaliyet göstermekte olup, tarım ve seracılık sektörüne yönelik olarak sera ipi, fide violü, balya ipi ve arı tülü üretimi yapmaktadır.
Her türlu sondaj işleri,kuyu temızleme dalgıç pompa işleri yapılır
Firmamız 1993 yılında Kayseri'de kurulmuş olup tarım sektöründe faliyet göstermektedir.
Zeytinburnu adak ve kurban satış ve kesim merkezi İstanbul'un en modern ve hijyenik adak ve kurban satış merkezi kredi kartı geçerlidir servislerimiz mevcuttur.
Firmamız 1995 yılında dört ortak tarafından kurulmuş , ilerleyen dönemde iki hissedarın haklarını devretmesi ile bugün iki kardeş sektördeki faaliyetlerini sürdürmektedir.
Firmamız Sebze tohumları, Yem bitkileri tohumları ve Tarla bitkileri tohumlarının üretimi ve pazarlamasını yapmaktadır.Tamamen deneyimli mühendis ekibi ile yurt içi ve yurt dışında kalitesini ispatlamıştır.Firmamız özel sektör, Tarımsal Araştırma kuruluşu belgelerine sahiptir.
Sürdürülebilir tarım, iyi tarım uygulamaları, ekolojik tarım, tarımda kalite yönetimi ve gıda güvenliği
Esa Eren Otomotic traktör yedek parça imalatı
Sokol Delice Markası ve Kalite Aile Geleneğimizdir sloganı ile her zaman kaliteyi ön planda tutmaktadir. Almış olduğumuz Uluslararası Kalite Ödülleri bunun en büyük göstergesidir. Bugün 5500m2 kapalı alana sahip tesisi ile, Kalite ve Daima Kalite ilkesine bağlı kalacaktir.
Türkiye' deki en büyük kanola tohumluk üreticisi ve dağıtısı firmadır. Peyzaj sektörünün kaliteli çim tohum ve gübre ile destekleyen en büyük firmadır.
Sera, Bahçe, Bağ, Tarla için tarımsal mücadele amaçlı pülverizatörler... Traktöre takılır tip veya Elektrik - Benzin Motorlu pülverizatörler...
Her türlü patates ekim-söküm-çapalama makinalar ve toprak işleme makineleri imal etmekteyiz.
İtalyan üretimi antonio carraro marka traktörleri firmamız güvencesiyle alabilirsiniz.
Merkezi Ankarada olan çim-art tohumculuk, çim tohumu ithalatı ve pazarlaması konusunda daha hızlı ve daha güvenilir hizmet sunmaktadır.
Zeytin ve nar fidanı üretimi yapıyoruz.
Gıda ve tarım ürünleri dalında çalışmaktayız.