Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...ANTALYA HASAT PLASTİK 2003 yılında kurulmuş olmasına rağmen Polypropilen İp çeşitleri ve Fide Viyolleri sektöründe 23 yıllık tecrübe ve bilgi birikimine sahip bir firmadır.
ANTALYA HASAT PLASTİK, müşterilerinin taleplerine her zaman değer vererek, kaliteden taviz vermeden ürettiği Polypropilen İp ve Fide Viyolleriyle, tarım ve ambalaj sektörünün hizmetindedir.
Vizyonumuz;
- Ürün kalitesinde istikrarlılık, - Tecrübe ve bilgi birikimi ile HEDEFİMİZ daha iyi Hizmet ve Müşteri Memnuniyetidir.
ÜRÜNLERİMİZ
1- Polypropilen Tarım ve Ambalaj İpleri
2- Fide Viyolleri
3- Polypropilen Sera fide İpleri
4- Arı ve Gölgelendirme Tülü
Polypropilen İp Çeşitleri
Polypropilenden üretilip, masurasız ve shrinklidir. Bobin bitene kadar dağılmaz. %100 fibrilize işlemi ile sağlamlık ve yumuşaklık verilmiştir. Elyafları birbirine bağlı ağ şeklinde olup, bobinler çeşitli mt/kg larda üretim yapılabilmektedir.
UV katkısı ile güneşin zararlı ışınlarının yol açtığı kırılma ve renk solması önlenerek taşıma ve dayanma süresi uzatılmıştır.
Kullanılış amacına göre çeşitlerimiz;
Sera İpi, Tarım İpi, Balya makinesi İpi, Biçer Bağlar makinesi İpi, Ambalaj İpi, Çuval Ağzı İpi ve Organik tarım İpi.
FİDE VİYOLLERİ
Fide yetiştirmede kullanılır. Kısa ve Uzun süreli kullanımlar için 24, 32, 45 ve 77 gözlü olarak 4 çeşit üretilmektedir. Kauçuk katkılı olduğundan esnek bir özelliğe sahiptir ve kırılmaz. Ekonomik olup, daha az işçilik sağlar.
NOT : Ürünlerimiz TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİNDE de satışa sunulmuştur.
Adresimiz : Antalya Organize San. Böl. 2. Etap 22. Cad.