Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Internet Hizmetleri İle İlgili Firmalar

1992 yılında faaliyete geçen ünite eğitim hizmetleri, ana amaçları doğrultusunda her zaman ilkeli,dürüst, yapıcı, en son teknolojileri ve gelişmeleri takip etmeyi kendine hedef edinmiş bir firmadır.
Firmamız Çorlu'da network web tasarım güvenlik kamerası internet güvenliği konularında hizmet vermektedir.
Alışveriş Öncesi Bilgi Platformu
Firmamız web tasarım ve barkod otomasyon, bakım ve teknik servisi yapmaktadır.
Firmamız web sitesi grafik tasarım e-posta isim tescili gibi konularda faliyet göstermektedir.
Web tasarımı, logo google optimizasyonu, katalog ve broşür tasarımı yapmaktayız.
Web tabanlı tasarım ve yazılım konularında profesyonel çözümler üretiyoruz.
Emlakçılara özel 3 dilde hazırlanmış emlak sitesi web sayfası.
JET Bilgisayar & Kontrol Sistemleri İstanbul - Tuzla'da 2000 yılından bu yana aşağıdaki konularda faaliyet göstermektedir. KURUMSAL BAKIM ANLAŞMALARI, GOOGLE Sponsor bağlantıları, Arama motorları optimizasyonları, Web tasarım hizmetleri, E-ticaret uygulamaları, satış ve desteği Google Adword Qualified Company Tuzla Temsilciliği Bay-t Yazı
Sektörel yazılımlar, mobil uygulamalar, windows tabanlı uygulamalar, SCADA tabanlı endüstriyel çözümler, PLC ve PIC programlamayı kapsamaktadır.
Web tasarım,Logo yapımı,Host,Domain,Programlama dilleri,Tercüme hizmetleri,
Alan Adı, Hosting, Web Tasarımı, Programlama
Hosting Reseller Domain Kayıt Sorunsuz ve Kaliteli Hizmet
Firmalarımıza uygun fiyatlarla kaliteli ve sıradışı tasarımlar sunuyoruz.
Kurumsal veya kişisel web sitesi ihtiyaçlarınız için ekonomik çözümler sunuyoruz. firmanızı veya kişisel çalışmalarınızı uygun fiyatlarla internete taşıyıp çağın gereklerinden faydalanmanızı sağlıyoruz.
Bizim için başarını, ihtiyaçlarınızı iyi anlamak ve size değer katacak çözümleri sunabilmektir.Her türlü kurumsal kaynak planlaması yazılım probleminizi çözmek ana hedefimiz. Bu hedef ışığında çıtamızı sürekli yükseltip, işlerinizi hızlandıracak, karar verme süreçlerinizi güçlendirecek, sizlerin geleceği daha net görmenizi ağlayacak öncü yazılım çözümleri üretiyoruz.
Bursan bilişim teknolojileri ltd. şti. Nevzat Fikret Koru holding bünyesinde, 2006 yılı başında satınalma teknolojileri konusunda faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.
1998 yılından beri internet teknolojilerini takip eden mega tasarım, şimdi yep yeni internet hizmetleri ve tasarımları ile hizmetinizde olmaktan mutluluk duyar.