Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


OKULİSTİK İNTERNET ÜZERİNDEN EGİTİM VEREN SADECE DERSLERLE İLGİLİ BİR WEB SİTESİDİR. (REKLAM VE ZARARLI YAYIN İÇERMEZ SADECE EĞİTİM AMAÇLIDIR. )
. ilköğretim 2-3-4-5-6-7 ve 8. sınıflar üye olabilirler. internet üzerinden abone olamazsınız. üye olmak istiyorsanız heykel/BURSA daki adresimize gelip üyelik ücretini (yıllık-1 kereye mahsus şu an 35 YTL) yatırıp bizden üye no ve şifre almanız gerekmektedir.
1992 yılında faaliyete geçen ÜNİTE EĞİTİM HİZMETLERİ, ana amaçları doğrultusunda her zaman ilkeli, dürüst, yapıcı, en son teknolojileri ve gelişmeleri takip etmeyi kendine hedef edinmiş bir firmadır. ÖNCELİKLİ HEDEFLERİMİZ: 1)Eğitim yayıncılığında toplam kaliteye ulaşabilmek 2)En son teknoloji ve gelişmelere birebir uyum sağlamak 3)Eleştirilere açık ve yapıcı olmak. 4)Eğitim ve öğretimle ilgili kurumlarımızın her türlü problemlerine elimizden geldiğince katkıda bulunabilmek. 5)Ülkemiz gençliğinin; ATATÜRK ün amaçladığı çağdaş TÜRKİYE yi yaratacak bilimsel eğitimin gereklerine göre yetişmesine katkıda bulunabilmek.
Uzun yıllardır eğitim sektöründe elde ettiğimiz tecrübemiz çerçevesinde, sizlere ve yeni nesillere daha faydalı olabilmek için hizmetlerimizi tanıtan bu CD yi sizlere sunuyoruz. Tüm hizmet ve detaylarımız hakkında bilgilere bu CD aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Her hangi bir konuda daha fazla bilgi almak için MÜŞTERİ HİZMETLERİ SERVİSİ mizi arayabilirsiniz.
Adresimiz : ATATÜRK CAD. ORHAN SOK. BULUŞ İŞHANI KAT1 NO:1 HEYKEL/BURSA