Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Elektronik İle İlgili Firmalar

GoldMaster uydu alıcıları ege bölge bayii
1999 yılında kurulan şirketimiz AC motor hız kontrol cihazları üretmektedir.AC motor sürücülerinin dizayn ve üretimi tamamiyle Türk mühendisleri tarafından, montaj ve testler bünyemizdeki teknik elemanlar tarafından yapılmaktadır.
Yıllardır elektronik kart tamiri ve endüstriyel otomasyon çözümleri üzerindeki tecrübelerimizi bünyemizde sizlere daha kaliteli hizmet vermek için birleştirdik.
2001 yılında güç elektroniği dalında ticari faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. Son yıllarda kendi adı altında (Powertech) ups (0,5-200 kVA), Voltaj Regülatörü (1-200 kVA) DC-DC güç kaynakları ve inverter üretimi yaparak faaliyetlerine devam etmektedir.
Elektrik-Elektronik,Beyaz Eşya,otomotiv,klima-kombi, aydınlatma sektörlerine kablo grupları yapmaktayız.
Bursa'da 1988 yılından beri Entegre,Transistör,Kapasitör gibi birçok elektronik mikroparçanın satışını yapmaktayız.Elektronik Eşya satışımızda mevcuttur.Diğer illerede online parça gönderebilmekteyiz...
Firmamız elektronik uydu sistemleri alanında kaliteli güvenilir hizmet vermektedir.
Turkkom hizmet sunmanın yıllar boyu sürecek bir birlikteliğin başlangıcı olduğunun bilinci ile, ihtiyaçlara uygun gerçek çözümler sunmaktadır.
Yenilenebilir enerji kaynaklarından güneş enerjisi üzerine uzmanlaşarak bu alanda hizmet vermekteyiz.
Kablo koruyucu EMT-IMC dişli ve dişsiz galvaniz borular, çelik spiral boru ve aks.polyamid boru ve aks.elektrik tesisat amaçlı tüm malzemelerin satış,pazarlama ve imalatını yapmaktayız.
Elektrik muhafaza boruları, polietilen, halogen free, alev iletmeyen kangal boru konularında hizmet vermekteyiz.
Her türlü tartı aleti ihtıyacınızı karşılıyoruz.
Firmamız elektrik elektronik montaj taahüüt işleri yapmaktadır.
Vacon hız kontrol cihazları
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Karel Telefon santralleri Lg-nortel telefon santralleri cctv güvenlik kameraları faks ve fotokopi cihazları ses kayıt ürünleri-sesli yanıt sistemleri-call center kurulumu fct cihazları-telefon makinaları telefon ve network kablolaması satış ve teknik servisi
İstanbul Beykozda 1999 yılında aktif olarak çalışmaya başlayana firmamız elektrik sektöründe bugünkü güven veren yerini almayı başarmıştır.Firmamızın vermiş olduğu hizmetler; bina elektrik tesisatı, villa elektrik tesisatı, mağaza elektrik tesisatı, işyeri elektrik tesisatı,ofis ve bahçe aydınlatma, kumanda panoları ,toptan perakende malzeme satışı, elektrik taahüt işleri yapmaktadır.
ZAYIF AKIM SİSTEMLERİNDE ANAHTAR TESLİMİ ÇÖZÜMLER