Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Elektronik İle İlgili Firmalar

1999 yılında kurulan şirketimiz AC motor hız kontrol cihazları üretmektedir.AC motor sürücülerinin dizayn ve üretimi tamamiyle Türk mühendisleri tarafından, montaj ve testler bünyemizdeki teknik elemanlar tarafından yapılmaktadır.
GoldMaster uydu alıcıları ege bölge bayii
Elektrik-Elektronik,Beyaz Eşya,otomotiv,klima-kombi, aydınlatma sektörlerine kablo grupları yapmaktayız.
2001 yılında güç elektroniği dalında ticari faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. Son yıllarda kendi adı altında (Powertech) ups (0,5-200 kVA), Voltaj Regülatörü (1-200 kVA) DC-DC güç kaynakları ve inverter üretimi yaparak faaliyetlerine devam etmektedir.
Yıllardır elektronik kart tamiri ve endüstriyel otomasyon çözümleri üzerindeki tecrübelerimizi bünyemizde sizlere daha kaliteli hizmet vermek için birleştirdik.
Bursa'da 1988 yılından beri Entegre,Transistör,Kapasitör gibi birçok elektronik mikroparçanın satışını yapmaktayız.Elektronik Eşya satışımızda mevcuttur.Diğer illerede online parça gönderebilmekteyiz...
En Hesaplı, En Hızlı, En Güvenli Cep telefonu Alışverişi
Firmamız 1992 yılında faaliyete başlamıştır. Şirketimizin temel prensiplerine sıkı sıkıya bağlı olması dolayısıyla piyasa çevresinde referans ve geniş müşteri kapsamı ile piyasada şeçkin bir kuruluştur.
Firma 1952 yılından beri Samsun'un Bafra ilçesinde hizmet vermektedir. Felsefemiz: "İnsanların güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih etmektir. Verdiğimiz sözlere ve ürünlerimize duyulan güven bizim için her zaman kısa vadeli kazançlardan daha önemli olmuştur."
Firmamız ses ışık görüntü sistemleri satış, proje ve servisini yapmaktadır.
Cctv güvenlik kamera sistemleri konusunda hizmet vermekteyiz.
Sıramatik sistemleri, q-matic, ses kayıt sistemleri, saat sıcaklık tarih led göstergeleri, mesaj panoları,kayan yazı, endüstriyel tasarımlar, proje geliştirme, elektronik ürün üretim ve satışı konusunda uzmanlaşmış geniş kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Telsiz Haberlesme Sistemleri satis ve servis hizmeti veren firmamiz sizlerede bu alanlarda ihtiyaciniz olduğu taktirde kaliteli ve uygun fiyata hizmet vermekten memnun olacaktir ekde fiyat ve aciklayici bilgiler mevcuttur.
Ses sistemleri, görüntü sistemleri, ışık sistemleri, dekor-simultane, plazma, projeksiyon işleri yapıyoruz.
Alarm elektronik güvenlik yangın alarm hırsız alarm cctv kamera sistemleri dijital uydu sistemleri.
CCTV Kamera ve Yangın Alarm Sistemleri Satış ve Montajı
Çeşit açısından zengin stoğumuz, kaliteli malzemelerimiz, hızlı servisimiz ,uygun fiyatlarımız ve ödeme kolaylıklarımızla hizmet verdiğimiz değerli müşterilerimizin memnuniyeti sürekli kılmaktır. Her türlü elektronik yarıiletken malzemeler için bizi çekinmeden arayabilirsiniz.
AG OG Enerji iletim hatları,trafo tesis,montaj endüstriyel tesislerde kuvvet,kompozasyon ve kontrol sistemleri, taahhüt işleri