Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Elektronik İle İlgili Firmalar

2001 yılında güç elektroniği dalında ticari faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. Son yıllarda kendi adı altında (Powertech) ups (0,5-200 kVA), Voltaj Regülatörü (1-200 kVA) DC-DC güç kaynakları ve inverter üretimi yaparak faaliyetlerine devam etmektedir.
GoldMaster uydu alıcıları ege bölge bayii
Yıllardır elektronik kart tamiri ve endüstriyel otomasyon çözümleri üzerindeki tecrübelerimizi bünyemizde sizlere daha kaliteli hizmet vermek için birleştirdik.
Bursa'da 1988 yılından beri Entegre,Transistör,Kapasitör gibi birçok elektronik mikroparçanın satışını yapmaktayız.Elektronik Eşya satışımızda mevcuttur.Diğer illerede online parça gönderebilmekteyiz...
1999 yılında kurulan şirketimiz AC motor hız kontrol cihazları üretmektedir.AC motor sürücülerinin dizayn ve üretimi tamamiyle Türk mühendisleri tarafından, montaj ve testler bünyemizdeki teknik elemanlar tarafından yapılmaktadır.
Elektrik-Elektronik,Beyaz Eşya,otomotiv,klima-kombi, aydınlatma sektörlerine kablo grupları yapmaktayız.
Firmamız büro ofis silah tüfek duvar kuyumcu ev otel banka banko özel sipariş kasaları imalatı yapmaktadır.
Teknolojiye altyapı üreten kalite anlayışıyla alınterimizin ürünü olan kurumsal bir firmayız.
Kablosuz alarm sistemleri konusunda hizmet veriyoruz.
Her türlü elektronik ürünü garantili olarak satın alabileceğiniz bi site.
firmamız 2002 yılında kurulmuştur. PIONNER, LG, HITAÇİ, PANOSONİC, SANSUİ, GOLDMASTER, AIWA, DİGİTURK YETKİLİ SERVİSİYİZ.
Biltek Zaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri : Özel şahıslara, ticari iş yerlerine ve kamu kuruluşlarına global güvenlik çözümleri ve kablosuz haberleşme sunan ve teknolojiyi hayatın bir parçası haline getirmek için "her zaman, her yerde, her ürünümüzde, güvenliginiz için yanınızdayız" Vizyonu ile hareket eden disiplinli,özenli ve kaliteli hizmet
Enelmak marka hız kontrol cihazları tamiri
Firmamız sıhhi tesisat, elektrik tesisat taahüt, doğalgaz, kalorifer, güneş enerjisi, duşakabin, tadilat dekorasyon yapmaktadır.
Elfatek elektronik, uzaktan kumanda sistemlerinde tamamen yerli, kendine özgü tasarımı ve imalatı ile işletmenizde yüksek verim ve daha fazla iş güvenliği ile firmalara yardımcı olmaktadır.
Firmamız Polonya'dan şalt mazlemesi üretimi yapan apator'un ve tyco-raychem yeniden doldurulabilir ehmuflarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.
Telefon Santraları kablosuz Santral Sistemleri ISDN ve ADSL Çözümleri Görüntülü iletisim Sistemleri
karel telesiz telefon santralleri woip altyapı projeleri senao telsiz telefonlar