Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Elektronik İle İlgili Firmalar

2001 yılında güç elektroniği dalında ticari faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. Son yıllarda kendi adı altında (Powertech) ups (0,5-200 kVA), Voltaj Regülatörü (1-200 kVA) DC-DC güç kaynakları ve inverter üretimi yaparak faaliyetlerine devam etmektedir.
Yıllardır elektronik kart tamiri ve endüstriyel otomasyon çözümleri üzerindeki tecrübelerimizi bünyemizde sizlere daha kaliteli hizmet vermek için birleştirdik.
GoldMaster uydu alıcıları ege bölge bayii
Elektrik-Elektronik,Beyaz Eşya,otomotiv,klima-kombi, aydınlatma sektörlerine kablo grupları yapmaktayız.
1999 yılında kurulan şirketimiz AC motor hız kontrol cihazları üretmektedir.AC motor sürücülerinin dizayn ve üretimi tamamiyle Türk mühendisleri tarafından, montaj ve testler bünyemizdeki teknik elemanlar tarafından yapılmaktadır.
Bursa'da 1988 yılından beri Entegre,Transistör,Kapasitör gibi birçok elektronik mikroparçanın satışını yapmaktayız.Elektronik Eşya satışımızda mevcuttur.Diğer illerede online parça gönderebilmekteyiz...
Alarm, kamera, yangın, turnike, kartlı geçiş sistemleri satış ve pazarlaması yapmaktayız.
Firmamız led'li aydınlatma aygıtları üretim ve satışını yapmaktadır.
Radwag marka elektronik hassas teraziler, analitik teraziler ,nem tayin terazileri, basküller, endüstriyel terazi, satış ve teknik servisi
Online Alışveriş Sitesi Her Türlü Elektronik ve Teknolojik Ürün Satışı
Vimar s.p.a'nın Türkiye distrübütörü olan transel elektroteknik, Türkiye çapındaki 50 yetkili satıcısıyla vimar eikon, idea, plana, 8000 ve 10000 anahtar ve priz serilerinin dağıtımını ve satışını yapmakta, vimar ürünleri için yurt çapında teknik destek sağlamaktadır.
Busra, elektronik, kart, tamirat, CNC tezgah, PLC, otomasyon, siemens, micromaster, simodrive 611, encoder, onarim, 6sn1123, 6sn 1145 , E/R modül ,LT modül tamir onarim,6es5,6ev,siemens otomasyon ikinci el,simodrive
Firmamız teknoloji ve elektronik urunleri uzerine çalışmaktadır.
Firmamız Stüdyo flaş sistemleri nikon, fuji, canon dijital fotoğraf makineleri, fotoğraf kağıtları ve kimyasalları satışını yapmaktadır.
Projektör ses ve görüntü sistemleriyle hizmetinizdeyiz.
Temel prensibimiz müşterilerimizin ihtiyacı olan otomasyon malzemelerinin temini, satışı, ve satış sonrası teknik desteğinin verilmesidir. Firmamız elektrik, elektronik ve otomasyon piyasının kalbi olan karaköy bankalar caddesinde bulunmaktadır.
1970 yılında celal dertli tarafından elektrik malzemeleri satışı ve taahüt işleri yapmak amacı ile kurulan firmamız günün değişen koşullarına olarak kendisini geliştiren firmamız 2000 yılında şirketleşmiş olup faaliyetlerine devam etmektedir.
Rüzgar güneş ve su'dan elektrik üretim sistemleri konusunda faliyet göstermekteyiz.