Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Elektronik İle İlgili Firmalar

2001 yılında güç elektroniği dalında ticari faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. Son yıllarda kendi adı altında (Powertech) ups (0,5-200 kVA), Voltaj Regülatörü (1-200 kVA) DC-DC güç kaynakları ve inverter üretimi yaparak faaliyetlerine devam etmektedir.
Yıllardır elektronik kart tamiri ve endüstriyel otomasyon çözümleri üzerindeki tecrübelerimizi bünyemizde sizlere daha kaliteli hizmet vermek için birleştirdik.
1999 yılında kurulan şirketimiz AC motor hız kontrol cihazları üretmektedir.AC motor sürücülerinin dizayn ve üretimi tamamiyle Türk mühendisleri tarafından, montaj ve testler bünyemizdeki teknik elemanlar tarafından yapılmaktadır.
GoldMaster uydu alıcıları ege bölge bayii
Bursa'da 1988 yılından beri Entegre,Transistör,Kapasitör gibi birçok elektronik mikroparçanın satışını yapmaktayız.Elektronik Eşya satışımızda mevcuttur.Diğer illerede online parça gönderebilmekteyiz...
Elektrik-Elektronik,Beyaz Eşya,otomotiv,klima-kombi, aydınlatma sektörlerine kablo grupları yapmaktayız.
Mtel ambulans malzelemeri, tepe lambası, iç dizaynı, telsiz sistemleri, medikal elektronik cihaz servisi konularında çalışan bir firmadır.
Para sayma makineleri satış ve serisi yapılmakatdır.
Ac dc servo sürücü tamiri, yuvarlak örme dokuma plastik etiket makinaları cnc kartları servis ve teknik destek hizmeti vermekteyiz.
Firmamız yanıcı patlayıcı gaz ortamlarında ve benzer risk teşkil eden rafineri, boya, kimya, ilaç fabrikaları, akaryakıt depolama dolum tesisleri ve istasyonlarında kullanılan ex-proof (alev sızdırmaz) elektrik malzemelerin temini, montajı ve teknik danışmanlık konularında en yakın çözüm ortağınızdır.
Telefon Santraları kablosuz Santral Sistemleri ISDN ve ADSL Çözümleri Görüntülü iletisim Sistemleri
36 yıldır Türk sanayisinde faaliyet gösteren firmamız dijital dünyada da faaliyetlerini başlamıştır.
Pronetsis İletişim ve Elektrik Sistemleri
Firmamız 10 yıllık güvenlik tecrübesi ile ülkemizde faaliyet gösteren başarılı bir güvenlik ve teknoloji sirtektidir.
Test ve Ölçü aletleri konunda çalışan firma multimetre pensampermeter gibi elektriksel ölçüm konularında uzman personeli ile hizmet vermektedir
karel telesiz telefon santralleri woip altyapı projeleri senao telsiz telefonlar
Firmamız endüstriyel otomasyon, fabrika otomasyonu, bilgisayar esaslı kontrol sistemleri, anahtar teslimi fabrika kurulumları, PLC ve scada yazılımları, çimento fabriları otomasyonu konularında hizmet vermektedir.
Firmamız 1997 senesinde elektrik otomasyon konularında faaliyet göstermek maksadı ile kurulmuştur. O zamandan günümüze çesitli proje ve uygulama çalışmalarından sonra 2001 senesinden itibaren bir dünya markası olan İtalyan ACI FARFISA SRL INTERCOMS firmasının ürünlerinin Türkiye'de satışını üstlenmektedir.