Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Elektronik İle İlgili Firmalar

Elektrik-Elektronik,Beyaz Eşya,otomotiv,klima-kombi, aydınlatma sektörlerine kablo grupları yapmaktayız.
1999 yılında kurulan şirketimiz AC motor hız kontrol cihazları üretmektedir.AC motor sürücülerinin dizayn ve üretimi tamamiyle Türk mühendisleri tarafından, montaj ve testler bünyemizdeki teknik elemanlar tarafından yapılmaktadır.
GoldMaster uydu alıcıları ege bölge bayii
2001 yılında güç elektroniği dalında ticari faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. Son yıllarda kendi adı altında (Powertech) ups (0,5-200 kVA), Voltaj Regülatörü (1-200 kVA) DC-DC güç kaynakları ve inverter üretimi yaparak faaliyetlerine devam etmektedir.
Yıllardır elektronik kart tamiri ve endüstriyel otomasyon çözümleri üzerindeki tecrübelerimizi bünyemizde sizlere daha kaliteli hizmet vermek için birleştirdik.
Bursa'da 1988 yılından beri Entegre,Transistör,Kapasitör gibi birçok elektronik mikroparçanın satışını yapmaktayız.Elektronik Eşya satışımızda mevcuttur.Diğer illerede online parça gönderebilmekteyiz...
Ana ürün yelpazemiz içerisinde, SONY Profesyonel Plazma ve LCD monitörler, SONY LCD ve Plazma TV'ler, SONY projektörler ve SONY kapalı devre güvenlik sistemleri yer almaktadır. Bu ürünleri destekleyici diğer markalar olarak da Marantz ses sistemleri, Focal, Dali ve Scandyna hoparlörler ile çözümler sunulmaktadır.
Kesintisiz güç kaynakları ups regülatör, akü teknik servis hizmetleri Türkiye'nin en büyük kesintisiz güç kaynakları servisini yapmaktayız.
Firmamız dsc alarm sistemleri Türkiye yetkili distüribitörüdür.
Ses sistemi ve sistemleri ışık ve anons sistemleri, telsiz kablosuz müzik yayın ve anons laserler gökyüzü tarayıcıları moving head robot ışıklar efektler dimmer ve mikser kulaklık amplifikatörü dağıtıcısı konularında hizmet vermekteyiz.
1970 yılında celal dertli tarafından elektrik malzemeleri satışı ve taahüt işleri yapmak amacı ile kurulan firmamız günün değişen koşullarına olarak kendisini geliştiren firmamız 2000 yılında şirketleşmiş olup faaliyetlerine devam etmektedir.
Firmamız 5 yılı aşkın süredir güvenlik sistemleri konusunda faliyet göstermektedir.
Elektrik tesisat taahüt aydınlatma işleri
Firmamız endüstriyel elektrik otomasyon kompanzasyonpanoları, bina fabrika ofis elektrik tesisat işleri yapmaktadır.
Kablolu ve kablosuz alarm sistemleri, yangın, duman ve ısı algılama sistemleri, bekçi tur ve personel kontrol sistemleri, gece gündüz görüşlü ve speed dome güvenlik kamera sistemleri konularında faliyet göstermekteyiz.
Firmamız Güvenlik ( Kamera) Sistemleri satış ve montajı, Fct sistemleri teknik servisi hizmeti vermektedir. Detaylı bilgileri sitemizde bulabilir, iletişim bölümünden merak ettiğiniz konular hakkında bilgi alabilirsiniz.
firmamız elektrik otomasyon kumanda sistemlerinde deneyim sahibi uzman kadrosu ile hizmet veren bir firmadır
Cctv güvenlik kamera sistemleri konusunda hizmet vermekteyiz.