Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


1999 yılında kurulan şirketimiz AC motor hız kontrol cihazları üretmektedir. AC motor sürücülerinin dizayn ve üretimi tamamiyle Türk mühendisleri tarafından, montaj ve testler bünyemizdeki teknik elemanlar tarafından yapılmaktadır. Ürün yelpazemiz 0, 25 kW gücünden 300 kW gücüne kadar değişmektedir. Dünya teknolojilerindeki değişim ve gelişmeleri yakından takip ederek yenilikleri ürünlerimize kısa sürede adapte ediyor ve bu amaç doğrultusunda ISO-9000 ve CE belgelendirme çalışmalarımız devam etmektedir.
Denetim Mekanizmalarında Kalite Uzmanlık ve Deneyim Gerektirir
- Güç aralığı 0, 25kW ile 300kW - Programlanabilir 4 dijital giriş - Programlanabilir 2 röle çıkışı - RS 485 haberleşme arayüzü - 60 sn boyunca %150 aşırı yükleme - Asırı yük algılama - V/f kontrollü frekans invertörü - Frekans ayar sinyali 0-10V/4-20mA - Sessiz çalışma - Enerji tasarruf fonksiyonu - DC enjeksiyon - Dönen motor alma
PROJE ve DANIŞANLIK
Müşteri istekleri ve tesisin operasyonel çalışmasının tespit edilmesi, ön proje hazırlanması ve müşterice değerlendirilmesi ile uygulama projesi hazırlanması. Hazırladığımız projelerimizde öncelik müşteri beklentilerini tam olarak karşılamaktır. Ancak projemizi hazırlarken tesisin enerji tüketimini optimum şartlarda tutmak, doğru malzeme seçiminde yönlendirici lmak, işletme kolaylığı sağlamak, bakım ve işletme maliyetlerini minimum seviyede tutmak için gerekli kriterleri gözetiyoruz. Uygulamada projenin tam kontrolünü sağlıyoruz.
Adresimiz : tırsan san k. bezirci sok. no 35