Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Elektronik İle İlgili Firmalar

Ses sistemi ve sistemleri ışık ve anons sistemleri, telsiz kablosuz müzik yayın ve anons laserler gökyüzü tarayıcıları moving head robot ışıklar efektler dimmer ve mikser kulaklık amplifikatörü dağıtıcısı konularında hizmet vermekteyiz.
Alarm elektronik güvenlik yangın alarm hırsız alarm cctv kamera sistemleri dijital uydu sistemleri.
Firmamiz elektrik tesisati plan, proje, taahhut, bina bakim onarimi, su tesisati ve boya badana dekorasyon anahtar ve kapı kilit sistemleri konularinda sektorundeki gelismeleri takip ederek en son teknolojiyi musterisine sunmak icin kaliteli hizmeti amac edinmis 1975 yilinda kurulmustur.
Firmamız Güneydoğu Anadolu bölgesi esispower kesintisiz güç kaynakları, invertör, redresör, servis hizmetleri bölge çözüm ortağıdır.
Firmamız profesyonel güvenlik sektöründe faliyet göstermektedir.
En Hesaplı, En Hızlı, En Güvenli Cep telefonu Alışverişi
firmamız izmir ve çeşme alaçatıda dıgıturk d-smart next&nexstar yetkili tekniservisi bayisidir ve elektronik cihaz tamiri dıjital uydu sistemleri tamir bakım montaj ve satışını yapmaktadır
Taban saclı, örtü saclı, modüler, monoblok, sac kapılı, cam kapılı olarak 250A'den 4000A'e kadar imal edilen panolarımız; geniş kullanılabilir iç alana, hızlı ve kolay montaj özelliğine sahip DKP, galvaniz sac ve paslanmaz olarak CNC makinelerde üretilmektedir.
Next & Star Uydu Sistemleri, Modül-Kartlar
Kamera ve jimmy jib sistemleri konusunda faliyet göstermekteyiz.
Wieland güvencesiyle Türkiye'de klemens, fiş, priz, elektrik ve elektronik ürünlerinde hizmetinizdeyiz.
8 yıllık sektörel deneyimi, 2'si Elektrik – Elektronik mühendisi toplam 12 kişilik uzman kadrosuyla, güvenlik sistemleri, ve bina otomasyon konularında hizmet vermekteyiz.
her türlü otomasyon işleri için sizleri bekleriz
Firmamız 5 yılı aşkın süredir güvenlik sistemleri konusunda faliyet göstermektedir.
Elektrik tesisat taahüt aydınlatma işleri
Firmamız endüstriyel elektrik otomasyon kompanzasyonpanoları, bina fabrika ofis elektrik tesisat işleri yapmaktadır.
Kablolu ve kablosuz alarm sistemleri, yangın, duman ve ısı algılama sistemleri, bekçi tur ve personel kontrol sistemleri, gece gündüz görüşlü ve speed dome güvenlik kamera sistemleri konularında faliyet göstermekteyiz.
Bilgisayar, notbook, usb memory, hafıza kartı, oem ürünler, tv, cep telefonları, monitör, ekran kartı, bellek, rem, hard dick, pc aksesuarları, klavye, maus, hopörlör, speaker, yazıcılar, nokta vuruşlu yazıcı, laser yazıcı, tv kartı, video camera, kamera, avuçiçi bilgisayar