Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Ithalatci Firmalar İle İlgili Firmalar

Firmamız Dünyada ve Türkiyede yeni olan Güvenli enjektörü(iğnesi icine girebilen) ithal ederek,yurt içerisinde, HASTANE,MEDİKAL FİRMALAR,ECZA DEPOLARI,VE İLAÇ firmaları ile ürün kullanımını ve satışını gerçekleştirmektedir.
firmamız 1991 yılından bu yana hizmet vermektedir.hastahane demirbaş malz.ortopedik ürünler fizik tedavi demirbaş ve cihazları imalatını yapmaktadır.ayrıca tüm tıbbi cihaz ve sarf malzemelerin alım satımındada hep bir adım önde olmayı başarmıştır.
Cep telefonu kriptolama güvenli görüşme için şifreleme yazılımları yapmaktayız.
SANAL ALIŞVERİŞ İTHALAT İHRACAT ELEKTRONİK
Kablolu ve kablosuz alarm sistemleri, yangın, duman ve ısı algılama sistemleri, bekçi tur ve personel kontrol sistemleri, gece gündüz görüşlü ve speed dome güvenlik kamera sistemleri konularında faliyet göstermekteyiz.
Dost Teknoloji Yangın ve Güvenlik Sistemleri olarak , değişen ve sürekli gelişen teknolojiyi size DOST yaparak güvenli,kalıcı ve huzurlu yarınlar için ihtiyaçlarınızı hızlı,yetkili ve uzman kadrosuyla uzun vadeli çözümler üreten,yerli ve uluslararası standartlar dahilinde Farklı ve kalıcı olarak hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız,
firmamız 15 yıllık deneyimi ile hırsız alarm,yangın alarm,ccd kamera sistemleri,kartlı geçiş sistemleri,bekçi tur kontrol sistemleri, araç takip sistemleri (gps) emniyet ve valilik onaylı ALARM HABER ALMA MERKEZİ ile ege bölgesinin lider firmasıdır.firmamızın merkezi izmir olup manisa,bandırma ve denizlide şubeleri bulunmaktadır.
Firma olarak İngiltere'den değişik modellerde karbonmonoksit yangın-duman ısı lpg, doğalgaz dedektörlerinin ithalatını ve toptan satışını yapmaktayız.
Güvenlik sistemi sektöründe faliyet göstermekteyiz.