Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Faaliyet alanı olarak; insan sağlığı, ev ve işyeri güvenliğini seçen firmamızın en büyük amacı; insanlarımızı halk arasında SOBA ZEHİRLENMESİ olarak bilinen KARBONMONOKSİT ZEHİRLENMESİ, YANGINLAR, GAZ PATLAMA TEHLİKESİ gibi ev ve işyeri güvenliği hakkında bilgilendirmek ve gerekli önlemleri almalarına yardımcı olmaktır.
Firma olarak İngiltere den değişik modellerde karbonmonoksit, yangın-duman, ısı,
LPG, doğalgaz dedektörlerinin, yangın battaniyesi ve yangın merdiveni gibi ürünlerin ithalatını ve toptan satışını yapmaktayız.
Temilciliğini yaptığımız başlıca firmalar; FIRST ALERT, DICON ve SF DETECTION dur.
Özellikle her yıl kış aylarında onlarca insanımız karbonmonoksit zehirlenmesi nedeniyle hayatını kaybetmektedir. Karbonmonoksit gazını tanımak ve yaratabileceği tehlikeleri öğrenmek bu SİNSİ GAZ dan korunmanın bir yarısı; gerekli önlemleri almak da diğer yarısıdır. Yangınlar; bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de her yıl yüzlerce insanımızın mal ve can kaybına neden olmaktadır. Ev ve işyerlerimizde değişik amaçlar için kullandığımız LPG ve DOĞALGAZ dan zaman zaman gaz sıkışması nedeniyle meydana gelen patlamalar da yine can ve mal kaybına neden olmaktadır. Yukarıda bahsettiğimiz tehlikeler ülkemiz gibi orta ve az gelişmiş ülkelerde bilgisizlik, ihmalkarlık ve ekonomik nedenlerden dolayı daha fazla sayıda meydana gelmekte ve daha fazla can ve mal kaybına neden olmaktadır. Firmamız bu konularda Avrupa nın en ileri ve hassas ülkesi olan İngiltere firmaları ile ortak çalışmalar yapmakta, Avrupa nın önde gelen firmalarının ürünlerinin ithalatını yapıp insanımızın kullanımına sunmaktadır. Kalite, güvenlik ve insan hayatının önemini ilke edinen firmamız; kalitesini kanıtlamış, Avrupa da yaygın olarak kullanılan ve bütün Dünya da kabul görmüş HONEYWELL SF DETECTION ve DICON firmalarının Türkiye distribütörüdür. Firma olarak çok yakın bir zamanda YANGIN BATTANİYESİ ve KAYNAK BATTANİYESİ ithalatına da başlayacaktır. Bu ürünlerde standartlı, sertifikalı ve son derece güvenli ve kaliteli ürünlerdir.
Karbonmonoksit Dedektörü Pilli Yangın - Duman Dedektörü
Adresimiz : 1698 sok no:33/a karsıyaka