Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Güvenlik Sistemleri
Günümüzde işyerlerinin ve evlerini güvenliğinin sağlanması için kapı kilitlerine hiç kimse güvenmiyor ve ne yazık ki bu konuda haklılar. Son yıllarda hızla artan hırsızlık ve gasp olayları, ev ve işyeri sahiplerini değişik önlemler almaya itiyor. Tetik Security bu gereksinimlerinizi karşılamak üzere hem güvenilir, hem kolay kullanılıp kontrol edilebilen, hem de ekonomik çözümleriyle herkese uygun seçenekler sunuyor.
Kameralı güvenlik, izleme ve kayıt sistemleri, uzaktan izleme yapabileceğiniz IP kamera sistemleri, harekete ve ısıya duyarlı algılayıcılarıyla hırsız alarm sistemleri, dumana ve çeşitli gazlara hassas yangın alarm sistemleri, gizli kameralar, fare ve böcek kovucu sistemler ve bina giriş güvenliği sağlama amaçlı kapı ve el tipi detektör sistemlerimizle hizmetinizdeyiz.
İhtiyaçlarınıza göre tamamen esnek, bütün seçeneklerini sizin belirleyeceğiniz güvenlik sistemleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için, sizleri mağazamıza bekliyoruz.
FİRMAMIZDAKİ ÜRÜNLERİMİZDEN BAZILARI ALARM SİSTEMİ GAZ ALARMI ALARM SİSTEMİ HAREKET DEDEKTÖRÜ PERSONEL TAKİP SİSTEMİ SPEED DOME KAMERA KAMERALAR KAMERALAR KEDİ-KÖPEK KOVUCU FARE-HAŞERE KOVUCU CİHAZ METAL DEDEKTÖR
Adresimiz : Sanayi sit. 4. blk. no:21 merzifon