Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Elektronik İle İlgili Firmalar

Firmamız imalatçı firmadır dürüst ticaret anlayışı en büyük sermayemizdir.
C³ Teknoloji özel projelerinizde ihtiyaç duyacağınız pek çok kritik parça ve ürünün temininde kapsamlı hizmetler sunmak üzere Türkiye pazarında faaliyete geçmiştir.
İstanbul bilişim a.ş. sony vaio Türkiye distribütörlüğü, projeksiyon teknolojileri ve plazma&lcd tv yetkili ithalat merkezi profilleri ile üç ana kategoride ithalat ve dağıtım kanalı oluşturmuştur.
Eksporto, hijyenik ve elektronik klozet kapaklarının Türkiye'de ithalatını ve temsilciliğini yapan ilk ve lider firmalardan biridir.
Şirketimiz yerli ve yabancı firmalarla işbirliği halinde olup her türlü yurt içi ve yurt dışı projelerde komple mühendislik ve müşavirlik hizmetlerini yüklenmekte ve uygulamaktadır.
GYM, Telekom ve Network ürünleri üreticisi Fibridge'nin Türkiye temsilcisi ve distribütörüdür.
her şey toptan fiyatına.. ister toptan al, ister perakende.. SanalTedarik.com İnternetteki toptancınız..
Şirketimiz Elektrik Konusunda Uzmanlaşmış, Her türlü Elektrik İç Tesisat Projeleri ve Elektrik AG-OG, ENH Projeleri, Kompanzasyon Projeleri ve Taahhüt isleri yapmaktadır.
Her çeşit elektrik malzemesinin toptan satışını yapmak ve sektörde günün şartlarının gerektirdiği pazarlama, üretim, proje, taahhüt işleriyle, geniş bir ağa sahip araç filomuzla yurtiçi ve yurtdışı hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.
Firmamız güvenlikte uzmandır.
Firmamız led sistemleri sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız dönüşüm endüstri ve otomasyon sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız , Elektrik - Elektronik ve Güvenlik Sistemleri Konusunda Proje , Uygulama ve Danışmanlık Hizmetleri veren bir kuruluştur.
Firmamız güç elektroniğinde 20 yıldır faliyet göstermektedir.
Sıramatik sistemleri, q-matic, ses kayıt sistemleri, saat sıcaklık tarih led göstergeleri, mesaj panoları,kayan yazı, endüstriyel tasarımlar, proje geliştirme, elektronik ürün üretim ve satışı konusunda uzmanlaşmış geniş kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Telsiz Haberlesme Sistemleri satis ve servis hizmeti veren firmamiz sizlerede bu alanlarda ihtiyaciniz olduğu taktirde kaliteli ve uygun fiyata hizmet vermekten memnun olacaktir ekde fiyat ve aciklayici bilgiler mevcuttur.
Ses sistemleri, görüntü sistemleri, ışık sistemleri, dekor-simultane, plazma, projeksiyon işleri yapıyoruz.
Cctv güvenlik kamera sistemleri konusunda hizmet vermekteyiz.