Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Elektronik İle İlgili Firmalar

2003 yılınıda utax fotokopileri Trakya bölge bayisi olarak kurulmuştur. Aynı tarihlerde samsung ve konica minolta yazıcılarını bayiliğini de alarak sizlere hizmet etmeye başlayan dijital teknik, Tekirdağ bölgesinde aranılan sıcak, samimi ve kaliteli hizmeti vermeye kuruluşundan itibaren gayret göstermektedir.
Plc tamiratı servisi eğitimi ve sıfır-ikinci el satışı yapılmaktadır.
Firmamız zaman kontrol sistemleri konusunda faliyet göstermektedir.
Elektronik güvenlik sistemleri alanında cctv kamera sistemleri, yangın ihbar ve söndürme sistemleri, gece güvenlik sistemleri, kartlı geçiş sistemleri gibi konularda müşterileimize çözümler sunmaktayız.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Firmamız güvenlik sistemleri konusunda faliyet göstermektedir.
Abs kaplama, baskı devre, labaratuar ve yüzey işlem kimyasalları üreten bir şirketiz.
Elektrik malzemelerinde sincan'da tek isim.
İstanbul Beykozda 1999 yılında aktif olarak çalışmaya başlayana firmamız elektrik sektöründe bugünkü güven veren yerini almayı başarmıştır.Firmamızın vermiş olduğu hizmetler; bina elektrik tesisatı, villa elektrik tesisatı, mağaza elektrik tesisatı, işyeri elektrik tesisatı,ofis ve bahçe aydınlatma, kumanda panoları ,toptan perakende malzeme satışı, elektrik taahüt işleri yapmaktadır.
Türkiye'ye ısıtıcı kablo sistemini getiren firma.1992 yılından beri sayısız proje tahüt yapmıştır. ısıtıcı kablo,varil şilte ısıtıcılar.Devi intertec,chromalox,eltherm Bayilikleri
ZAYIF AKIM SİSTEMLERİNDE ANAHTAR TESLİMİ ÇÖZÜMLER
Firmamız bölge bilişim sektöründe faliyet göstermektedir.
Endüstriyel tip muhtelif akümülatörler; akülü / aküsüz güç sistemleri; rüzgar türbini, güneş paneli vb. solar enerji uygulamaları konusunda teknik ve ticari hizmetler verilmektedir.
Ürün koruma ve mağaza güvenlik hizmetleri vermekteyiz.
Telefon santrali, satış,mıntaj,teknik destek
Ordel endüstriyel kuruluşlarda ihtiyaç duyulan elektronik kontrol cihazları ve bu cihazlar ile birlikte kullanılacak her türlü sensörün imalatını ve ihracatını yapmaktadır.
Firmamız 1959'dan beri "aral ticaret" adıyla Haliç (Golden Horn) Balat mevkiinde 2.el jeneratör, kompresör, forklift, doğru akım motorları, vinç, deniz motorları olaraktan çok kapsamlı olarak hizmet vermektedir.
Firmamız polimer ve seramik muhafazalı metal oksit dirençli orta gerilim parafudrları imalatını yapmaktayız.