Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Gest Elektronik Ltd Şti.
Şirketimiz 1980 yılında elektronik mühendisliği temelli olarak kurulmuştur. İlk yıllarında elektronik sektörünün çeşitli dallarında gerek üretim gerek hizmet açısından boy göstermiştir. Türkiyede ilk defa elektronik olarak Jeneratör voltaj regülatörü, Motor koruma ünitesi, otomatik jeneratör transfersistemi yapmıştır. Geçen süre içinde Elektronik tamir sektöründe kendini geliştirmiş ve bu konuda iş makinası kontrol sistemlerinden güç kaynaklarına, Güvenlik sistemlerinden ses sistemlerine kadar çok geniş bir yelpazeye sahip olup türkiyenin en tecrübeli ve başarılı elektronik firmalırından biri olmuştur.
2003 yılı itibariyle talepler göz önüne alınarak otomasyon sistemlerinin imalatına başlamıştır. Tamamen kendi üretimi olan ve sanayide birçok yerde kullanılan ölçüm sistemlerini yaratmıştır. Bu sistem sıcaklık, basınc, nem, hız. . . vb sensörlerden aldığı bilgiyi bilgisayar ortamında işlemeye ve zaman bazında grafiklendirmeye yarar.
Sahip olduğumuz All11, U1 ve pic programlayıcılarını ve yazılımlarını hem tamir edeceğimiz cihazların Eprom, EEprom, Ram, Rom, Proceessor, Microprocessor. . vb lerini test etmede hemde yeni projelerimizde programlamada kullanabilmekteyiz.
Amacımız her zaman teknolojiye ve çağa ayak uydurup, sahip olduğu bilgi birikimi, dokümantasyon arşivi, konularında deneyimli ve eğitimli personeli ve teknik imkanlarıyla müşteri sorunlarına uygun ve kalıcı çözümleri en kısa zamanda bulmaktır.
Yerimiz istanbulun en güzel yerlerinden beyoğlundadır. Elektronik ve elektrik malzeminin merkezi olan karaköye yakın olmamız bizim için zaman açısından avantaj sağlamaktadır.
Şirketimizde 3 mühendis 3 teknisyen ve bir fizikçi olmak üzer toplam 8 kişi çalışmaktadır
Adresimiz : Asmalımescit sehbender sok. no:5/4 tünel beyoglu