Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Elektronik İle İlgili Firmalar

Proses, makine otomasyon ve scada plc modülleri, I/O modülleri, operatör panelleri konularında hizmet vermekteyiz.
Bilişim ve danışmanlık hizmetleri, pazarda özellikle kurumsal hizmetlerdeki ve özel proje hizmetlerindeki boşluğu, güçlü altyapısı ve profesyonel kadrosu ile doldurmak üzere 1998 tarihinde bt (bilişim teknolojileri) sektöründeki hizmet hayatına başlamıştır.
Alcak gerilim ve orta gerilim, yüksek gerilim şebeke tesisi yapımı işlerinde öncüyüz.
Firmamız yapı otomasyonu alanında faliyet göstermektedir.
İmalattan satışa senelerin verdiği tecrübeyle hizmetinizdeyiz
1967 yılında kurulup eneji sektöründe faaliyet fösteren firmamız 1992 yılında aynı sektörde elektrik hava hattı bağlantı elemanları imalatına başlamıştır.
Lamda Aydınlatma; Ağustos 2006 tarihinde tecrübeli yönetici, üretici ve pazarlama kadrosuyla, aydınlatma sektöründe, üretimde kalite, uygun fiyat anlayışı içerisinde faaliyet göstermeye başlamıştır.
Her türlü tartım sistemleri, tartım ekipmanı, ağırlık-kütle ve çözüm önerileri için bize ulaşınız.
ÖM-KA Elektrik, 1998 yılından beri yüksek gerilim trafo merkezleri (34 kV, 154 kV, 380 kV), enerji nakil hatları, OG-AG dağıtım tesisleri, aydınlatma tesisleri (yol, kavşak, fabrika, stat) proje, taahhüt ve devreye alma konularında hizmet vermektedir.
Firmamız dayanıklı tüketim malları satışında 38 senelik tecrübesini sanal ortamada taşımaktadır.
Enerji kabloları ve Fişli kablo üretimi,satışı,ihracatı
Şirketimiz klima bakım ve yedek parça konusunda hizmet vermektedir.
Firmamız kalibrasyon hizmeti veren ve uluslararası izlenebilirliği sağlamış bir kalibrasyon laboratuvarıdır.
firmamız 1983 yılında kurulan merkezi İZMİR de şubesi KUŞADASINDA faaliyet gösteren faaliyet alanı. telekominikasyon sistemleri,yangın alarm,hırsız alarm,ve kamera sistemleri ile kablolama altyapısı ve elektrik tesisatı konusunda uzmanlaşmış yılların verdiği tecrübe ile hizmet vermekteyiz.
KBS Kart Basma Saatleri PDKS Personel Devam Kontrol Sistemleri BBTS Bilgisayarlı Bekçi Tur Kontrol Saatleri Otopark Bariyerleri ve Otomatik Kapı Sistemleri Satış ve Teknik Destek Hizmetleri
Enelsis mühendislik satalit uydu güvenlik sistemleri web yazılım fabrika otamasyon elektrik tesisat işleri
Elektrik pano montajına yönelik sac ve bakır bara işleme ekipmanları,kablo markalama cihazları, pako şalterler, paslanmaz şerit-kelepçe-kablo bağları vb.firmamızın satış ve servisini yaptığı ithal ürün-ürün gruplarıdır.
extrasatis.com e-ticaret sitesi, VESTEL YETKİLİ SATICISI Has ticaret in online satış mağazasıdır Has ticaret, 10 yıldan fazla süredir beyaz eşya ve elektronik ürünlerde perakendecilik ve pazarlama tecrübesine sahip, müşteri memnuniyeti,