Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Elektronik İle İlgili Firmalar

fişli kablo ve özel tip kablo imalatı 2.5 ap 10 ap 16 ap fişli kablo 1500 mt TSE ve CE standarlarında ÜRETİM YAPMAKTAYIZ
Elektrik ve hırdavat malzemelerı satışı sanayi ağırlıklı siemens kelemsan entes waitmüller kondaş trafo metop finder satışı yapmaktayız.
Elektrikte 22.yıl uydu güvenlik kamera santral sistemleri inşaat villa tadilat dekorasyon taahüt işleri plan proje arıza bakım.
Firmamız Alman Spelsberg ve Rose firmalarının Türkiye temsilcisi olup, elektrik dağıtım kutuları satışlarını toptan ve parekende olarak gerçekleştirmektedir.
Firmamız elektrik ve taahüüt işlerine1992 yılından beri devam etmektedir.
Her türlü elektronik kart tamiri ve tasarımı Otomasyon
Firmamız 2000 yılında Elektronik Tasarım firması olarak kurulmuştur. Ayrıca Seri ethernet Çeviriciler konusunda kusursuz ürün sunan Tibbo Teknoloji firmasının Türkiye Temsilciliğini yapmaktadır.
Kablosuz Otomasyon Sistemleri, Bilgisayar Sistemleri, Seslendirme Sistemleri, Kamera ve Güvenlik Sistemleri
Marine Control Technic, ( MCT ) 2002 yılında kurulmuş bir gemi elektrik bakım/onarım firmasıdır. Firmamız hem gemilere servis vererek yerinde bakım yapmakta, hem de atölye bakımı gerçekleştirmektedir.
Endüstriyel ve ev tipi temizlik makineleri italati satis ve sevsisi
Firmamız; değişik kullanım amaçlarına yönelik her türlü yapının elektrik projelerini, günümüz teknolojisine ve standartlarına göre tasarımı, uygulaması ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.
Endüstriyel Otomasyon Sistemleri servo plc ve scada uygulamaları yapmaktayız. Ayrıca panasonic sistem entegratörüyüz.
Firmamız led tv sistemleri, skorboard, scoreboard, skorbord sistemleri, kayan yazı sistemlerinde faliyet göstermektedir.
Firmamız Kocaelinde güvenlik sistemleri konusunda faliyet göstermektedir.
Lapp Kablo (Kabel) ve Aksesuarları ile Cimco El Aletleri
Elektronik Guvenlik Sistemleri Satis ve Montaji
Diğer elektrik süpürgelerinden farklı olarak beam vakumlu süpürge; tozu, kiri, polenleri ve diğer alerjik faktörleri yüzde yüz yok eder ve vakumlu metal haznesine hapsederek yaşam alanlarından uzaklaştırır ve içerideki havanın kalitesini yükseltir.
Nh ar - gr hızlı sigortalar, silindirik ar-gr hızlı sigortalar, bs 88 ingiliz standartı ar - gr hızlı sigortalar normal gl / gg nh bıçaklı tip sigortalar, kartuş tip (silindirik) sigortalar, nh yük kesiciler, silindirik sigorta ve neozet sigortalar için sigorta yuvaları, neozet ve diazet sigortalar, ultra fast, ultra rapid, protistor, sitor, buşon, kartuş işleri yapmaktayız.