Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Elektronik İle İlgili Firmalar

Elektrik elektronik su arıtma tesisat yüzme havuzları güvenlik sistemleri
EMİ A.Ş. kurulduğu 1978 yılından bugüne ürettiği malzemeler ile alanında Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından biri olmuştur.
İnverter ve elektronik kart tamiri otomasyon sistemleri servo sürücü uygulamaları endüstriyel tasarımlar
Notebook, Bilgisayar, Cep Telefonu... 8000 çeşit teknolojik ürün... 12 Ay Taksitle...
Firmamız her marka elektrik motorları, redüktörler, kasnak ve kaplin satışı ile hizmetinizdedir.
Firmamız Erzurum ve çevre illerinde elektrik taahhüt işleri yapmaktadır.
Ses ışık görüntü ve truss sistemleri
Yapılan son araştırmalar gösteriyor ki her dört kişiden üçü kendilerini, ailelerini, evlerini ve iş yerlerini hırsızlığa karşı koruyabilmek için daha fazla bir şeyler yapabileceklerini düşünüyorlar.
Elektronik kart tamiri, bakım, onarım, ürün satışı
Firmamız Adana da 40 yılı aşkın tecrübesiyle Ev Sinema Sistemleri, Profesyonel HI-FI Sistemler, LCD-Plazma TVler ve Projeksiyonlar, Açık ve Kapalı Alan Seslendirme Sistemleri, Kamera ve Alarm Sistemleri, Uydu Anten Sistemleri konusunda hizmet vermektedir.
Firmamız Dinamik Enerji Elek.Güç Sis. SAN. ve LTD.ŞTİ. Kesintisiz güç kaynağı adı altında elektrik kesintileri ve zararları konusunda çözüm sunmaktadır. Pazarlama faaliyetleri dışında ayrıca teknik servis hizmeti de vermektedir.
bisiklet, motosiklet , çocuk arabası , puset, besik, ana kucagi, motor, elektronik eşya , kamer, epilasyon, ütü, fritöz, akulu araba, pilsan, motomax , umit , baby hope, çocuk , bebek , kraft , nuk , mondial, cep telefonu
birikimi ile
Puls elektronik olarak ağırlık ve gerginlik kontrolü sistemlerine hitaben başta plastik, matbaa ve tekstil sektörlerine hizmet vermekteyiz.
günümüzde çağında yaygınlaşmakta olan parça kontör sektörü hızla ilerlemektedir.bizde bu ilerlemede yeni bi adres açtık ve iş ortaklarımızı bekliyoruz.tüm operatörlerin parça kontörü bulunur...
Aydinlatmada tasarruf ve verimlilik saglayan urunler ile ev ve kucuk isyerlerinde elektrigi regule ve kompanze eden mini guc kontrol urunleri bulunmaktadır..
Otomasyonda ve elektronik baskı devrede kalite.
Casus gizli dinleme kayı uzaktan erişim sist.Kamera güvenlik alarm sist.Bina anons PC kontrollü otm anons otm sesli tanıtım otm mp3 müzik yayın sist.Ses ışık sistemleri ARIZA SATIŞ MONTAJ.Proje çalışmalarımızda KAMPANYALARIMIZ devam etmektedir.ÖRNEK KAMPANYA :8'li kamera sist. kurulumunda 6 dedektörlü alarm sist. Kurulumu ÜCRETSİZ. (0212)2107222