Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Telekomunikasyon İle İlgili Firmalar

Erıcsson telefon santralları satış,bakım, onarım ve tesisat işleri yapılır.Telesis santralları arızalı modülleri garantili olarak tamir edilir.
World telekom a.ş şehirler arası ve uluslar arası görüşmelerde %38 ile %88 indirimler sağlar.
Ip telefon santralları robot operatör (karşılama anonsu) robot operatör ve voice mail (sesli mesaj kutusu) dect kablosuz telefon çözümleri avaya ve nortel ürünü profesyonel call center çağrı merkezi uygulamaları telefon-bilgisayar entegrasyonu (cti) interaktif sesli cevaplama uygulamaları voip ile şubeler merkezden bağlanabilir.
Rack kabin,pult,plc regülatör,ups,pc kabin,kontrol paneli,,42U RACK KABİN,tiptestli pano,EN 60439/1,modüler pano,inter ,elektronik termostat,fan modülü,priz modülü,organizer.
Telefon Santraları kablosuz Santral Sistemleri ISDN ve ADSL Çözümleri Görüntülü iletisim Sistemleri
Firmamız telsiz anons sistemleri ve elektronik malzeme ithalatı konularında faliyet göstermektedir.
Firmamız karel telesis multitek telefon santralleri satış ve teknik servis hizmetleri vermektedir.
Santral ve ses ile ilgili proje çözümleri üretiyoruz.
Kablotv,Kablo internet,Fiber Optik kablolama,Fiber Optik Ek-ölçüm,İthalat-İhracat,Enerji Sistemleri,CCTV sistemler,CATV F/O Malzeme Satışı...
1997 yılında Ankara'da kurulan firmamız Telekomünikasyon sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.Yaklaşık 5 yıldır internet üzerinden ses iletişimi (voip) şimdiki ana ismi ile uzak mesafe telefon işletmeciliği (UMTH) üzerine araştırmalar yapmakta, alternatif servis çözümleri
karel telesiz telefon santralleri woip altyapı projeleri senao telsiz telefonlar
Firmamız telekominikasyon alt yapı çözümleri ve telefon santralleri konularında faliyet göstermektedir.
GYM, Telekom ve Network ürünleri üreticisi Fibridge'nin Türkiye temsilcisi ve distribütörüdür.
Telsiz telsizli anons kablosuz ses yayın görüntü hoparlör scada otomasyon sistemleri ve motorola haberleşme kara ürünleri alanında faaliyet göstermekteyiz.
Karel Telefon santralleri Lg-nortel telefon santralleri cctv güvenlik kameraları faks ve fotokopi cihazları ses kayıt ürünleri-sesli yanıt sistemleri-call center kurulumu fct cihazları-telefon makinaları telefon ve network kablolaması satış ve teknik servisi
Kenwood telsiz sistemleri yetkili satış ve servis hizmetleri, belediye kablosuz anons sistemleri,scada telemetri hizmetleri solar paneller,kablosuz su depo otomasyon hizmetleri sunmaktayız.
Merkezi İstanbul'da bulunan CoreLink, bilgi ve iletişim teknolojileri sektöründe, katma değerli çözümler yaratmaya odaklanmış, hızlı ve güvenilir bir teknoloji dağıtım şirketidir.
Graf-Tek organizasyon 1993 yılında teknoloji odaklı projeler üretmek ve uygulamak amacıyla ticaret hayatına girdi.