Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Net İletişim, AVAYA markalı ürünlerin Türkiye distribütörü Turovis in İç Anadolu Bölgesi, yetkili satış ve servisidir.
Net İletişim san. tic. ltd. şti, Eylül 1991 yılında kurulmuş bugüne kadar Nortel Networks Netaşın İç Anadolu Bölgesi yetkili servis ve satış organizasyonunu başarı ile yerine getirmiş ve getirmektedir.
Net İletişim in hedefi, Avaya nın çok seçenekli ve son teknoloji kullanılarak hazırlanan ürün portföyünü özellikle Türkiye de piyasaya sunmak ve Türkiye deki kurum ve kuruluşların her türlü ses ve veri haberleşme ihtiyaçlarını tek elden çözen telefon santralı ve telefonları ile IP uygulamaları, birleşik mesajlaşma, kablosuz erişim, sesli yanıt sistemi, çağrı merkezi gibi çözümlerini müşterileriyle buluşturarak bu alanda sayılı tedarikçiler arasına girmektir.
Net İletişim bu amaçla kuruluş ve yapılanmasında belirli değişikliklere giderek gerekli tüm resmi onayları da alarak çalışmaya başlamıştır. Çözümlerin kurulumunun ardından verilecek bakım ve servis hizmetleri için de gereken eğitimler Almanya dan gelen uzman ekiplerce süratle verilerek, Net İletişim kısa zamanda teknik ve satış anlamında yetkin bir kadroya kavuşmuştur.
Adresimiz : rami kışla caddesi no:100/2 topçular/İSTANBUL