Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Elektronik İle İlgili Firmalar

Karel Telefon santralleri Lg-nortel telefon santralleri cctv güvenlik kameraları faks ve fotokopi cihazları ses kayıt ürünleri-sesli yanıt sistemleri-call center kurulumu fct cihazları-telefon makinaları telefon ve network kablolaması satış ve teknik servisi
Otomasyon alanında faliyet gösteren firmamız danfoss motor hız kontrol cihazları ve Kesintisiz güç kaynakları satışı ve 7x24 hizmetini vermektedir.
Vacon hız kontrol cihazları
Elektrik muhafaza boruları, polietilen, halogen free, alev iletmeyen kangal boru konularında hizmet vermekteyiz.
Kablo koruyucu EMT-IMC dişli ve dişsiz galvaniz borular, çelik spiral boru ve aks.polyamid boru ve aks.elektrik tesisat amaçlı tüm malzemelerin satış,pazarlama ve imalatını yapmaktayız.
Yenilenebilir enerji kaynaklarından güneş enerjisi üzerine uzmanlaşarak bu alanda hizmet vermekteyiz.
Firmamız elektrik elektronik montaj taahüüt işleri yapmaktadır.
Bilkon personel devam kontrol sistemleri yüz tanıma kameralı pdks elektronik işçi kart basma saati gibi konularda faliyet göstermektedir.
Firmamız elektronik uydu sistemleri alanında kaliteli güvenilir hizmet vermektedir.
Turkkom hizmet sunmanın yıllar boyu sürecek bir birlikteliğin başlangıcı olduğunun bilinci ile, ihtiyaçlara uygun gerçek çözümler sunmaktadır.
Firmamız endüstriyel otomasyon, fabrika otomasyonu, bilgisayar esaslı kontrol sistemleri, anahtar teslimi fabrika kurulumları, PLC ve scada yazılımları, çimento fabriları otomasyonu konularında hizmet vermektedir.
Firmamız motorola telsiz sistemleri, filo yönetim ve araç takip sistemi konularında faliyet göstermekteyiz.
Firmamız sıhhi tesisat, elektrik tesisat taahüt, doğalgaz, kalorifer, güneş enerjisi, duşakabin, tadilat dekorasyon yapmaktadır.
1.sınıf yetkili tesisat taahhüt aydınlatma kompanzasyon
Firmamız Polonya'dan şalt mazlemesi üretimi yapan apator'un ve tyco-raychem yeniden doldurulabilir ehmuflarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.
Şirketimiz ticari otomasyon Yazarkasa ,Terazi ,Barkod Otomasyon Sistemleri , Mikro Ticari ve Muhasebe Programları konusunda satış ve satış sonrası teknik destek hizmetleri vermektedir.
Teknolojiye altyapı üreten kalite anlayışıyla alınterimizin ürünü olan kurumsal bir firmayız.
Firmamız büro ofis silah tüfek duvar kuyumcu ev otel banka banko özel sipariş kasaları imalatı yapmaktadır.