Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Elektronik İle İlgili Firmalar

modulatör:vcd,dvd,kamera,playstation,receiver, dijital uydu alıcıları,tv,sinema,ses sistemleri,dijital fotograf makinalarında çekilen resimleri tv de seyredebilme imkanı.scart ve rca,şasi girişi olmayan tv lerde bu cihazlara uyum imkanı sağlayan çok geniş amaçla kullanılabilen cihazdır.
Firmamız, her türlü elektrik, elektronik, otomasyon malzemeleri sektöründe faliyet göstermektedir.
Kesintisiz güç kaynakları ups regülatör, akü teknik servis hizmetleri Türkiye'nin en büyük kesintisiz güç kaynakları servisini yapmaktayız.
Firmamız Güvenlik ( Kamera) Sistemleri satış ve montajı, Fct sistemleri teknik servisi hizmeti vermektedir. Detaylı bilgileri sitemizde bulabilir, iletişim bölümünden merak ettiğiniz konular hakkında bilgi alabilirsiniz.
Telsiz telsizli anons kablosuz ses yayın görüntü hoparlör scada otomasyon sistemleri ve motorola haberleşme kara ürünleri alanında faaliyet göstermekteyiz.
firmamız elektrik otomasyon kumanda sistemlerinde deneyim sahibi uzman kadrosu ile hizmet veren bir firmadır
Firmamız ses ışık görüntü sistemleri satış, proje ve servisini yapmaktadır.
Firmamız 1992 yılında faaliyete başlamıştır. Şirketimizin temel prensiplerine sıkı sıkıya bağlı olması dolayısıyla piyasa çevresinde referans ve geniş müşteri kapsamı ile piyasada şeçkin bir kuruluştur.
Led ve fiberoptik dekoratif aydınlatma, uçak ikaz sistemleri, dmx kontrol üniteleri
Elektronik Güvenlik Sistemleri üzerine taahhüt ve proje işleri üstlenmektedir.Yangın İhbar Sistemi,Hırsızlık İhbar Alarm sistemi ile Güvenlik Kamera ve Uzaktan İzleme Sistemleri
Firmamız hırsız alarm sistemleri CCTV kamera güvenlik sistemleri görüntü kayıt transfer sistemleri ile bilgisayar satış ve servis konularında hizmet vermektedir.elektronik güvenlik sistemleri konusunda servis desteğimiz 7 gün 24 saattir.Konuya hakim ve tecrübeli teknik ekibimizle elektronik güvenlik sistemleri konusunda ege bölgesi ve marmara bölge
Firmamız elektrik ve kontrol sistemleri alanında faliyet göstermektedir.
Cctv güvenlik kamera, Alarm, Personel geçiş kontrol, Dadi takip, Cep telefonu, Bilgisayar, Ev elektroniği ve Oto elektronik.
Çeşit açısından zengin stoğumuz, kaliteli malzemelerimiz, hızlı servisimiz ,uygun fiyatlarımız ve ödeme kolaylıklarımızla hizmet verdiğimiz değerli müşterilerimizin memnuniyeti sürekli kılmaktır. Her türlü elektronik yarıiletken malzemeler için bizi çekinmeden arayabilirsiniz.
Firma 1952 yılından beri Samsun'un Bafra ilçesinde hizmet vermektedir. Felsefemiz: "İnsanların güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih etmektir. Verdiğimiz sözlere ve ürünlerimize duyulan güven bizim için her zaman kısa vadeli kazançlardan daha önemli olmuştur."
CCTV Kamera ve Yangın Alarm Sistemleri Satış ve Montajı
Ankara'da faaliyetine başlamış tecrubeli bir firmadır.Firmamız günümüzün gelişen teknolojileri ve bu teknolojilerin ülkemizde hızla yaygınlaşması sonucu meydana çıkan problemleri çözme konusunda ,her geçen gün hizmet alanlarını ve amaçlarını büyütmek hedefindedir.
Ana ürün yelpazemiz içerisinde, SONY Profesyonel Plazma ve LCD monitörler, SONY LCD ve Plazma TV'ler, SONY projektörler ve SONY kapalı devre güvenlik sistemleri yer almaktadır. Bu ürünleri destekleyici diğer markalar olarak da Marantz ses sistemleri, Focal, Dali ve Scandyna hoparlörler ile çözümler sunulmaktadır.