Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Samsun İle İlgili Firmalar

Un fabrikaları montaj aspilasyon imalatı diagram montaj işleri yapmaktayız.
Firmamız Samsun'da araç kiralama sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız Samsun'da emlak ve gayrimenkul sektöründe faliyet göstermektedir.
> ŞİRA AJANS Tasarım Hizmetleri günümüz teknolojisi ile uyumlu fakat sıkıcılıktan uzak tasarımlara imza atmak için 0CAK 2005 Tarihinde hizmet sektörüne girmiş yepyeni bir tasarım firmasıdır.
SAMSUNDA KİRALIK ARAÇ,SAMSUNDA RENT A CAR,SAMSUN OTO KİRALAMA,SAMSUN RENT A CAR,SAMSUN CAR RENTAL,SAMSUN HAVAALANI ARAÇ KİRALAMA,SAMSUN HAVAALANINDA ARAÇ KİRALAMA
İlaçlama temizlik ve halı yıkama sektöründe 16 yıldır faaliyet gösteren firmamız Samsun ve karadenizde yeni bayiilikler alıp hizmet etmektedir.
Durucu fındık, Samsun ilimizin Ordu sınırı olan Terme ilçesinde fındık kırma ve kavurma tesisi olarak faaliyet göstermektedir.
Emredekor dan tam ve yarı güvenlik sistem ile istekleriniz doğrultuda üretilen son teknoloji anahtar teslim asansörlü kuyumcu vitrin kasa sayesinde siz de çay keyfi yapar iken biz sizin yerinize vitrin toplamayı asansörlü vitrinimiz sayesinde yapalım .4 dakikada kendi toplasın. Vitrininiz keyif çayınız yarı olmadan hazır olmuş olur
Firmamız Samsun'da araç kiralama sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız mobilya üretimi, iç mimarlık ve dekorasyon hizmetleri vermektedir.
Firmamız seyahat ve turizm sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız Samsun'da oto kiralama sektöründe faliyet göstermektedir.
Heykel, Rölyef, İç ve Dış Dekorasyon, Resim,Sütun, Yapay Kaya, Şelale, Tuval, Şövale, Antik Dekorasyon.
Samsun havaalani ve otogara 7/24 saat ücretsiz araç teslimedilir.03622340001-05353094399-05065050551-05462705964
Bilişim ve internet ile ilgili aradığınız her şey burada.
ISO 9001:2000, ISO 22000, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO/TS 16949, ISO 13485, SA 8000, CE İşaretleme v.b konularda PROCEN' in danışmanlık hizmeti verdiği sistemlere örnektir.
Firmamız kurumsal yapıda çalışıp,deneyimli ve eğitimli kadrosuyla Samsunda hizmet vermektedir. Bakım-Onarım konusunda, Yapısal kablolama ve network konusunda uzmandır.Yazılım alanında kendi bünyesinde bulunan yazılım mühendisleri sayesinde özel programlar yazılır.
Firma 1952 yılından beri Samsun'un Bafra ilçesinde hizmet vermektedir. Felsefemiz: "İnsanların güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih etmektir. Verdiğimiz sözlere ve ürünlerimize duyulan güven bizim için her zaman kısa vadeli kazançlardan daha önemli olmuştur."