Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Firmaların ihtiyaçlarına uygun, tanıtımı ön planda tutan, zengin grafiklere sahip tamamen baştan yaratılmış bir web sitesi tasarlamak.
Önceliklerimizin arasında sizi değil, hedef kitlenizi etkilemek yer almaktadır. Bunun yanı sıra internet ve bilgi teknolojilerini güvenli, ekonomik ve daha da önemlisi kaliteli bir şekilde herkes için ulaşılabilir hale getirmektir.
Doturk Bilişim ve İnternet Teknolojileri olarak küçük büyük bütün işletmelerin, vakıf ve derneklerin, çağın gereksinimlerine ve teknolojinin ilerlemesine uygun olarak internette kendilerine ait bir alanın olması gerektiğine olan inancımızla, ihtiyaçlarınıza uygun hale getirilmiş bir web tasarımını sizlere profesyonel bir şekilde sunmaktır. Sektördeki yenilikleri takip etmek müşterilerimize yeni pazarlar oluşturmak internette marka ve ürünlerini ön plana çıkartmak ta önceliklerimiz arasındadır.
Bunun yanı sıra Programlama, Kurumsal Kimlik, Reklam Tanıtım, Promosyon Çalışmalarımız da bulunmaktadır. Ayrıntılı Bilgi İçin Sitemizi Ziyaret Etmenizi Bekliyoruz.
Adresimiz : İçerenköy