Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


SAMSUN HAVAALANI ve OTOGARA 7/24 SAAT ÜCRETSİZ ARAÇ TESLİMEDİLİR. 03622340001-05353094399-05065050551-05462705964 Yetkin oto kiralama. SAMSUN, SAMSUNDA, SAMSUN OTO KİRALAMA, SAMSUNDA OTO KİRALAMA, OTO KİRALAMA SAMSUN, SAMSUN RENT A CAR, SAMSUNDA RENT A CAR, RENT A CAR SAMSUN, SAMSUN ARAÇ KİRALAMA, SAMSUNDA ARAÇ KİRALAMA, ARAÇ KİRALAMA SAMSUN, OTOMATİV SAMSUN, SAMSUN TURİZİM, TURİZİM SAMSUN, ULAŞIM SAMSUN, SAMSUN ULAŞIM, YETKİN, YETKİN RENT A CAR, RENT A CAR YETKİN, YETKİN OTO KİRALAMA, OTO KİRALAMA YETKİN, RENT A 1999 Yılından günümüze kadar ulaşan güvenilir ve saygın bir hizmetle siz müşterilerimizin ilgisini çekmeye devam ediyoruz.
En yeni otomobiller ve en iyi kiralama koşullarını, siz müşterilerimize sunmaya devam ediyor vede edeceğiz. Çünkü siz bizim için değerlisiniz.
Globalleşen dünyanın globalleşen ihtiyaçları, günümüzde araç kiralamayı hayatımızın bir parçası haline getirmektedir. Gerek şirketlerin, gerekse bireylerin araç ihtiyaçlarını karşılayan firmamız, her sınıf araç ihtiyacınızı karşılamaktadır. Araçlarımız bakımları yapılmış olup kiraladığınız yere teslim veya bulunduğunuz yere teslim gibi değişik alternatifleri de size sunmaktadır.
Gerek şoförlü, gerekse soförsüz kiralayabileceğiniz araçlarımızda, bütün hizmetlerimizde olduğu gibi ekstra temizlik ve konforu bulacaksınız. Bireysel oto kiralamanın yanı sıra FILO kiralama hizmetide veren firmamız, şirketinizin araç ihtiyacını özel sigorta seçenekleri ve size uygun şartlarla sunmaktadır
kiralık kiralık kiralık Logo Logo kiralık kiralık kiralık kiralık kiralık kiralık kiralık
Adresimiz : KARADENİZ MAH. GAZİ CAD. NO:170