Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Yiyecek İle İlgili Firmalar

600 Üyemizin üretmiş olduğu kaliteli temiz BAL, POLEN, PROPOLİS ve diğer arı ürünleri
Kuruluşumuz,faaliyet itibari ile,müşterilerine deneyimli kadro ve sistematik çalışma prosedürü ile en iyi hizmeti verebilmek için yüksek standartlardaki üretim ve kalite çizgisini korumayı temel kural olarak belirlemiştir.
Firmamız 11 senelik yemek sektöründe tabldot dügün yemekleri catering toplu yemekler cenaze yemekleri konusunda hizmet vermekdedir.
Firmamız sebze ve meyve temininde sizlerin yanınızda.
Bütaş klima kurulduğu 1987 yılından beri imalatı gerçekleştirdiği split tip, paket tip ve panel tip soğuk odalar ile gıda sektörüne hizmet etmektedir.
İnternetten online sipariş, istediğiniz restoranttan istediğiniz yemeği görerek isteyin.
Tüm tekel ve çerez sektörünün çatı örgütü olarak kurulan sitemizde sizlere merhaba diyebilmenin gururunu yaşıyoruz.

Türkiye’de günümüze kadar gerçekleştirilmiş en yenilikçi girişim olarak gördüğümüz İckiBurada.com'un farklı damak tatlarına hitap eden
Yılların getirdiği tecrübe ve uygun fiyatlarımızla kaliteli ve hijyenik hizmeti ek servis ücreti almadan iş yerinize teslim ediyoruz.
Modern tesislerimizde üretmiş olduğumuz ürünleriz için daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.
Kadikoy Bahariye_de sehrin banliyosune geri dondu. Hem yemek yemek hem de sehrin tum kargasasindan uzaklasmak icin Kadikoyun Banliyosune davetlisiniz. HaciSukru Sok No :5
Firmamız Türkiye'de ve Gaziantep'te yetişmekte olan tüm baharat grubuna dahil ürünleri işlemektedir.
Asır catering servisimizde müşterilerimize her gün değişik lezzetler sunmaya çalışıyoruz. En iyi tadlar ve lezzetler için uğraşıyoruz.
Reklam tanıtım promosyon fuarcılık
Toplu yemek üretimi, personel yemekleri, sıcak yemek hizmeti, alo yemekçi, paket yemek servisi, yerinde üretim, haliteli hizmet, Catering, Tekne Turu, Organizasyon
BAHARAT,PASTA AYRDIMCI MAZLEMELERİ AROMALI TOZ İÇECEKLER ÜRETMEKTEYİZ.
Firmamız 1. sınıf Antep fıstığı üretimi yapmaktadır..
Uğrayın, sağlıklı yaşamın tadına bakın.
Firmamız 2005 yılında kurulmuş olup personel, açılış, kokteyl yemeklerini ve her türlü organizasyonu; eğitimli personeli ve sınırsız hizmetleri ile müşterilerine sunmaktadır.