Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Yiyecek İle İlgili Firmalar

600 Üyemizin üretmiş olduğu kaliteli temiz BAL, POLEN, PROPOLİS ve diğer arı ürünleri
Kuruluşumuz,faaliyet itibari ile,müşterilerine deneyimli kadro ve sistematik çalışma prosedürü ile en iyi hizmeti verebilmek için yüksek standartlardaki üretim ve kalite çizgisini korumayı temel kural olarak belirlemiştir.
Firmamız 11 senelik yemek sektöründe tabldot dügün yemekleri catering toplu yemekler cenaze yemekleri konusunda hizmet vermekdedir.
Firmamız sebze ve meyve temininde sizlerin yanınızda.
Tüm tekel ve çerez sektörünün çatı örgütü olarak kurulan sitemizde sizlere merhaba diyebilmenin gururunu yaşıyoruz.

Türkiye’de günümüze kadar gerçekleştirilmiş en yenilikçi girişim olarak gördüğümüz İckiBurada.com'un farklı damak tatlarına hitap eden
İnternetten online sipariş, istediğiniz restoranttan istediğiniz yemeği görerek isteyin.
Kadikoy Bahariye_de sehrin banliyosune geri dondu. Hem yemek yemek hem de sehrin tum kargasasindan uzaklasmak icin Kadikoyun Banliyosune davetlisiniz. HaciSukru Sok No :5
Yılların getirdiği tecrübe ve uygun fiyatlarımızla kaliteli ve hijyenik hizmeti ek servis ücreti almadan iş yerinize teslim ediyoruz.
APM 1998 yılında faaliyete gecen , üretimi ile modern bir işletmenin tüm fonksiyonlarını ve geleneksel ustalık ile ileri teknolojiyi birleştiren ,sistemine göre planlamış bir tesistir.
Modern tesislerimizde üretmiş olduğumuz ürünleriz için daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.
Firmamız Türkiye'de ve Gaziantep'te yetişmekte olan tüm baharat grubuna dahil ürünleri işlemektedir.
Asır catering servisimizde müşterilerimize her gün değişik lezzetler sunmaya çalışıyoruz. En iyi tadlar ve lezzetler için uğraşıyoruz.
Firmamız fındık üretimi ve pazarlaması yapmaktadır.
Uğrayın, sağlıklı yaşamın tadına bakın.
BAHARAT,PASTA AYRDIMCI MAZLEMELERİ AROMALI TOZ İÇECEKLER ÜRETMEKTEYİZ.
Toplu yemek üretimi, personel yemekleri, sıcak yemek hizmeti, alo yemekçi, paket yemek servisi, yerinde üretim, haliteli hizmet, Catering, Tekne Turu, Organizasyon
Firmamız 2005 yılında kurulmuş olup personel, açılış, kokteyl yemeklerini ve her türlü organizasyonu; eğitimli personeli ve sınırsız hizmetleri ile müşterilerine sunmaktadır.
Balıkesir'de üretimi yapılan ege, marmara, edremit körfezi, Bursa ve İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye'de tanınan meşhur sucuk üretim firmasıyız.