Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Yiyecek İle İlgili Firmalar

Firmamızın yemek mönüleri kalori ve protein değerleri dikkate alınarak, mevsim, renk ve tat uyumuna göre Gıda Mühendisleri tarafından hazırlanmakta ve denetlenmektedir.
Firmamız 11 senelik yemek sektöründe tabldot dügün yemekleri catering toplu yemekler cenaze yemekleri konusunda hizmet vermekdedir.
Catering tasıma veya uretim hazır yemek hizmetleri brunchlar davet ve organizasyonlar bizim işimiz.
1998 yılında 250 m2 alana kurulmuş olan pasta fresca renzo, ayda 8 ton kapasitesiyle zengin taze makarna çeşitleriyle sektörde yerini almıştır.
Sıradan tabak arabalarından çok farklı,tabak kırılmalarına son veren alternatifi olmayan ve 18 farklı modeli ve aksesuarları ile her tur mutfakta kullanıcıların bugüne kadar karşılaşmadıkları konforu sunan PLATE MATE Mobil Servis Sistemleri Türkiye Distribütörüyüz.
Firmamız Gümüşhane'nin tescilli ürünü olan pestil ve kömenin en deneyimli üreticilerinden olup imalatçı düzeyinden fabrikalaşmaya da ayrıca öncülük ederek kısa zaman içerisinde ismini ülkemizin birçok ilinde seçkin dağıtım şirketleriyle kıvançla duyurmuştur.
Firmamız zeytin ve zeytin ürünleri üretip pazarlamaktadır. Sektörde gurme ürünler üreten nadir firmalardan biridir.
34 yıllık sektör deneyimi, internet üzerinden 24 saat canlı yayın, butik üretim, tüm ürünlerin sorumluluğu (ekmek ve tüm unlu mamüllerin kendi üretimi)
Firmamız sebze ve meyve temininde sizlerin yanınızda.
Yalnız İzmir'in değil Türkiye'nin en iyi waffle'ını sizlere sunuyoruz.
Kaliteyi ucuza elde edemeyiz.Gıda gibi doğrudan insan sağlığını ilgilendiren bir sektörde "hem kaliteli hem ucuz" diye bir kavram gerçekçi olamaz.Firmamız kaliteyi "sadece makul"fiyata üretebilmekte ve müşteri memnuniyetini hedef almaktadır.
İyi ekip, iyi hizmet ve iyi sonuç; ''Koşulsuz Müşteri Mutluluğu''
Amacımız günümüz koşullarında kalite ve hijyen bilincindeki personelimizle ev yemeği tadında hizmet verebilmektir.
Firmamız gıda sektörü zeytin ve zeytin ürünleri üretip yurtiçi ve yurt dışına pazarlamaktadır.
Karamandere Akçapınar doğal kaynak suyu
Durucu fındık, Samsun ilimizin Ordu sınırı olan Terme ilçesinde fındık kırma ve kavurma tesisi olarak faaliyet göstermektedir.
'AKTAT' Kerim Aktan Ltd. Şti.'nin TESCİLLİ MARKA'sıdır.
Kaptan ve tayfaları hırçın denizlere açıldı. Rotası mutluluk, menüsü lezzet olan bu tekneye sizi de bekleriz !