Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Yiyecek İle İlgili Firmalar

Personel yemek ihtiyacını kendi bünyesinde yapan tüm işyerleri için tüm gıda ürünleri pazarlıyoruz ( lokanta , kebap salonları, restaurantlar , pastahaneler )
Firmamız dökme ve paket baharat üretimini sağlıklı koşullarda ve modern makineler ile el değmeden gerçekleştirmektedir.
Türkiye'nin ilk ve tek online manavı organik tropikal ürünleri İstanbul içi kargo ücretsiz adrese teslim ediliyor.
Firmamız organik tarım ürünleri satışı yapmatadır.
Firmamizda Gemlik ve yöresinin en kaliteli zeytinlerini bulabilirsiniz.
Firmamız 1. sınıf Antep fıstığı üretimi yapmaktadır..
NATURAL & KAYNAR CATERING olarak,firma çalışanlarınıda aynı müşteri hassasiyetini ve önemini göstermekte olup,çalışanlarımıza sağladığımız kaliteli yemek anlayışı,kuşkusuz onlarında motivasyonlarının yüksek olmasının sağlanmasında önemli bir adımdır.
Pembe köşk haftanın 7 günü 08:30–24:00 saatleri arasında kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri ile, özel gün ve geceleriniz için siz müşterilerine, isteklerinizi de düşünerek hazırlanan özel mönülerle; 200 yıllık tarihi mekanda, sevdiklerinizle özel odalarda sıcak bir ortamda, her akşam 19:00-22:00 arasında sunduğu canlı fasıl keyfi ile Pembe Köşk, güler yüzlü, duyarlı ve uzman personeliyle hizmetinizde...
Evde balık kokusuna son.
Toplu yemek üretimi, personel yemekleri, sıcak yemek hizmeti, alo yemekçi, paket yemek servisi, yerinde üretim, haliteli hizmet, Catering, Tekne Turu, Organizasyon
BAHARAT,PASTA AYRDIMCI MAZLEMELERİ AROMALI TOZ İÇECEKLER ÜRETMEKTEYİZ.
Balıkesir'de üretimi yapılan ege, marmara, edremit körfezi, Bursa ve İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye'de tanınan meşhur sucuk üretim firmasıyız.
Firmamız 2005 yılında kurulmuş olup personel, açılış, kokteyl yemeklerini ve her türlü organizasyonu; eğitimli personeli ve sınırsız hizmetleri ile müşterilerine sunmaktadır.
Uğrayın, sağlıklı yaşamın tadına bakın.
Firmamız doğal, organik, yöresel gıdalar, bitkisel kozmetik ürünleri, anne çocuk sağlığı konularında hizmet vermektedir.
Firmamız çay kahve makinaları dağıtımı yapmaktadır.
Besiciler Et Market ve aygaz bayii konak kasabası horata yolu üzeri malatya
1992 yılından itibaren yemek sektöründe hizmet veren bir firmayız.