Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Avrupa normlarında ve modern teknolojiyle sahip olan Hasan Ekici Süt firması, Türkiye de sağlıklı ve hijyenik koşullarda kaliteli ve lezzetli ürünler üreterek beslenmede çok önemli bir yeri olan sağlıklı ve lezzetli ürünlerini tüketicilerle buluşturmaktadır. Üretimde en son teknolojiyi kullanmayı ilke edinen firmamız, unutulmaya yüz tutmuş lezzet hazinelerinden Türkiye nin vazgeçilmez ürün çeşitlerini üreterek farklı bir lezzet sunmaktadır.
1200 metrekarelik fabrikamızda üretimlerimizi sürdürmekte olan Firmamız ürünlerini tamamen Trakya yöresinin kaymağından işlemektedir. Firmamız ağırlıklı olarak; Başta Tereyağı olmak üzere, Kaşar Peyniri, Tulum Peyniri, Siverek Peyniri, Yerli Peynir, Teneke Peyniri, Bez peynir üretmektedir.
Tasarım aşamasından başlayarak üretim, pazarlama ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamaları kapsayan ve sürekli gelişmeyi hedefleyen bir Kalite Yönetim Sistemi kullanmaktayız. Firmamız müşteri memnuniyeti, kalitenin her aşamada uygulanmasıyla müşteri güveni, kuruluşta kalite anlayışının gelişimi, verimlilik ve pazar payının artması, gibi tüm faaliyetlerde geniş izleme ve kontrol sağlamaktadır.
Adresimiz : Fevzi Çakmak Mahallesi Mercan Sokak No:11 KARATAYKONYA